chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
wiadomości w chemia budowlana biznes w chemia budowlana prasa w chemia budowlana targi w chemia budowlana szkolenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana ogloszenia w chemia budowlana
Producent styropianu i Unia Oświęcim ramię w ramię. Odkryj, co stoi za tą niecodzienną współpracą
Producent styropianu i Unia Oświęcim ramię w ramię. Odkryj, co stoi za tą niecodzienną współpracą(04.12.23)
Austrotherm, firma specjalizująca się w produkcji materiałów do termoizolacji ogłasza z ogromną radością kontynuację wsparcia dla drużyny hokejowej TH UNIA Oświęcim w trwającym sezonie 2023/2024. To strategiczne partnerstwo, rozwijane przez lata, łączy renomowaną markę premium z potencjałem ośmiokrotnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie.
To już III edycja konkursu "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex" dla studentów!
To już III edycja konkursu "Kreuj zieloną przyszłość z Cemex" dla studentów! (04.12.23)
Ruszyła III edycja konkursu „Kreuj zieloną przyszłość z Cemex”. Cieszący się popularnością wśród młodzieży akademickiej projekt, po raz kolejny zachęca do angażowania się w tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Cemex, w ramach strategii klimatycznej firmy "Future in Action", stawia na działania, które mogą zmienić branżę budowlaną i przyczynić się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.
Austrotherm sponsorem IV eMotion Dance Festival
Austrotherm sponsorem IV eMotion Dance Festival (01.12.23)
Wielkie emocje, piękne stroje, wspaniała muzyka i niesamowita atmosfera – tak w skrócie można podsumować IV edycję eMotion Dance Festival, który odbył się 19 listopada w Oświęcimiu. Głównym sponsorem tego niezwykłego, tanecznego święta została po raz kolejny firma Austrotherm.
Odbyły się Targi Ogród i Dekoracje Grupy PSB w KielcachOdbyły się Targi Ogród i Dekoracje Grupy PSB w Kielcach Pracownicy Cemex Polska sadzą drzewa za każdą wypełnioną przez klientów ankietęPracownicy Cemex Polska sadzą drzewa za każdą wypełnioną przez klientów ankietę Holcim planuje wzrost w Europie dzięki dekarbonizacjiHolcim planuje wzrost w Europie dzięki dekarbonizacji Wielkie emocjeWielkie emocje Grupa PSB rusza z firmowymi zakupami na ratyGrupa PSB rusza z firmowymi zakupami na raty Firmy przemysłu chemicznego inwestują w zrównoważony rozwój. Program „Razem dla planety” promuje te najbardziej innowacyjneFirmy przemysłu chemicznego inwestują w zrównoważony rozwój. Program „Razem dla planety” promuje te najbardziej innowacyjne Bardzo dobre wyniki Grupy Śnieżka w sezonie 2023Bardzo dobre wyniki Grupy Śnieżka w sezonie 2023 Ociepl dom, płać mniej za ogrzewanie! Mindshare wspiera kampanię edukacyjną ISOVEROciepl dom, płać mniej za ogrzewanie! Mindshare wspiera kampanię edukacyjną ISOVER Cementownia Rudniki Cemex z wyróżnieniem w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy”Cementownia Rudniki Cemex z wyróżnieniem w konkursie „Biznes Dobry dla Gminy” Hałdy kopalniane to ogromne magazyny z surowcami. Ich zagospodarowaniem są zainteresowani m.in. producenci cementuHałdy kopalniane to ogromne magazyny z surowcami. Ich zagospodarowaniem są zainteresowani m.in. producenci cementu Fasada Roku 2023: tak głosowali internauciFasada Roku 2023: tak głosowali internauci Zmiany cen materiałów budowlanych w październiku oraz po 10 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB Handel S.A.Zmiany cen materiałów budowlanych w październiku oraz po 10 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB Handel S.A. Fundacja Śnieżka ukończyła renowację dwóch skrzydeł Oddziału Kliniki Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży warszawskiego IPiNFundacja Śnieżka ukończyła renowację dwóch skrzydeł Oddziału Kliniki Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży warszawskiego IPiN
Czytaj więcej wiadomości
Jo Da Silva: Przyszłość jest fikcją - powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony. Jak Polska może czerpać z doświadczeń Wielkiej Brytanii?
Jo Da Silva: Przyszłość jest fikcją - powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony. Jak Polska może czerpać z doświadczeń Wielkiej Brytanii? (27.11.23)
Globalna temperatura jest średnio o 1,2 stopnia Celsjusza wyższa od poziomu przedindustrialnego, co sprawia, że jesteśmy w momencie ważnych i trudnych zmian, które wpłyną na proces projektowania. Wielka Brytania i Unia Europejska wyprzedzają resztę świata pod względem polityki, regulacji i standardów raportowania, dlatego kwestie klimatyczne mogą odegrać kluczową rolę w partnerstwie Wielkiej Brytanii z Polską. O prognozach, zagrożeniach i możliwościach rozwoju opowiedziała znana brytyjska inżynier Dame Jo Da Silva w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie.
Bardzo dobre wyniki Grupy Śnieżka w sezonie 2023
Bardzo dobre wyniki Grupy Śnieżka w sezonie 2023(21.11.23)
Grupa Śnieżka odnotowała udany sezon w 2023 roku, uzyskując w ciągu pierwszych trzech kwartałów wzrost przychodów ze sprzedaży o 8,3% r/r. Na największym dla Grupy rynku polskim sprzedaż zwiększyła się o 9,0%. Udział rynku ukraińskiego, trzeciego w strukturze sprzedaży, ponownie przekroczył poziom dziesięciu procent, tym samym zbliżając się do poziomów sprzed wojny. Z kolei marże powróciły do wartości sprzed pandemii.
Zmiany cen materiałów budowlanych w październiku oraz po 10 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB Handel S.A.
Zmiany cen materiałów budowlanych w październiku oraz po 10 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB Handel S.A.(08.11.23)
Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów.
Odbicie w branży budowlanej – czy to już? - komentuje Sławomir Majchrowski, prezes Grupy SelenaOdbicie w branży budowlanej – czy to już? - komentuje Sławomir Majchrowski, prezes Grupy Selena Firma Polbruk SA. uruchomiła w Legnicy nowoczesną linię produkcyjnąFirma Polbruk SA. uruchomiła w Legnicy nowoczesną linię produkcyjną Trendy zmian cen  materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu  we wrześniu oraz po 9 miesiącach 2023 r.Trendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu we wrześniu oraz po 9 miesiącach 2023 r. Trendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu  w sierpniu oraz po 8 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSBTrendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w sierpniu oraz po 8 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB Grupa Selena ma otwartą drogę do przejęcia Imperalum – lidera portugalskiego rynku produktów bitumicznychGrupa Selena ma otwartą drogę do przejęcia Imperalum – lidera portugalskiego rynku produktów bitumicznych Branża farb dekoracyjnych na plusie, choć popyt na farby maleje – wyniki za I półrocze 2023 rokuBranża farb dekoracyjnych na plusie, choć popyt na farby maleje – wyniki za I półrocze 2023 roku Trendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w lipcu oraz po 7 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSBTrendy zmian cen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w lipcu oraz po 7 miesiącach 2023 r. – analiza Grupy PSB AkzoNobel finalizuje przejęcie chińskiego działu farb dekoracyjnych od Sherwin-Williams  AkzoNobel finalizuje przejęcie chińskiego działu farb dekoracyjnych od Sherwin-Williams Czy branża farb nadal będzie mogła używać ważnej substancji czynnej? Trwa procedura zatwierdzenia propikonazoluCzy branża farb nadal będzie mogła używać ważnej substancji czynnej? Trwa procedura zatwierdzenia propikonazolu Fabryka styropianu to nie wszystkoFabryka styropianu to nie wszystko Trendy zmiancen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w czerwcu oraz po 6 miesiącach 2023 r.Trendy zmiancen materiałów budowlanych oraz do domu i ogrodu w czerwcu oraz po 6 miesiącach 2023 r. Raport: Projektowanie miast z myślą o kobietachRaport: Projektowanie miast z myślą o kobietach Nowa farba Dekoral Effect 3in1 z wielokanałową kampanią
Nowa farba Dekoral Effect 3in1 z wielokanałową kampanią Beckers z kampanią telewizyjnąBeckers z kampanią telewizyjną Cemex Polska dzieli się dobrymi praktykami w raporcie Forum Odpowiedzialnego BiznesuCemex Polska dzieli się dobrymi praktykami w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Nowe wydanie Baumit Magazynu
Nowe wydanie Baumit Magazynu(09.08.23)
Budujesz lub remontujesz dom, a Twoim celem jest piękna, energooszczędna i zdrowa przestrzeń do życia? Jesteś architektem lub miłośnikiem ciekawych rozwiązań architektonicznych? A może jesteś wykonawcą i lubisz być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, szczególnie tymi ułatwiającymi pracę na budowie? Bez względu na to, do której grupy należysz, najnowszy numer Baumit Magazynu z pewnością dostarczy ci przydatnej wiedzy i ciekawych inspiracji. Oto co m.in. znalazło się w aktualnym wydaniu branżowego półrocznika.
Jest już dostępny nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”
Jest już dostępny nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”(02.03.23)
Z początkiem nowego roku do wykonawców trafia prawdziwy bestseller – nowy katalog „Montaż Systemów Rigips”. Kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi i skutecznymi metodami wykańczania wnętrz w systemach suchej zabudowy.
Nowy katalog, nowe innowacje – Baumit prezentuje ofertę na 2023 rok
Nowy katalog, nowe innowacje – Baumit prezentuje ofertę na 2023 rok(01.03.23)
Firma Baumit jest już doskonale znana z tego, że sukcesywnie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, wpisujące się w ideę zdrowego mieszkania oraz wyznaczające nowy kierunek w branży materiałów budowlanych. Wraz z publikacją katalogu na 2023 rok, do sprzedaży trafiły nowe produkty, które z pewnością zasługują na miano kolejnych „pomysłów z przyszłością”. Poznajmy je!
W poszukiwaniu oszczędności i dobrej architektury – jest już nowy numer Baumit Magazynu
W poszukiwaniu oszczędności i dobrej architektury – jest już nowy numer Baumit Magazynu Remmers | zimowe wydanie magazynu Remmers RelacjeRemmers | zimowe wydanie magazynu Remmers Relacje Opracowanie Nowoczesne ściany wewnętrzne w nowym wydaniu Głosu PSB nr6/2022Opracowanie Nowoczesne ściany wewnętrzne w nowym wydaniu Głosu PSB nr6/2022 W Głosie PSB nr5/2022 m.in. porady o wyborze elektronarzędzi, narzędzi i odzieży ochronnejW Głosie PSB nr5/2022 m.in. porady o wyborze elektronarzędzi, narzędzi i odzieży ochronnej Elewacja na pierwszym planie – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!Elewacja na pierwszym planie – nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne! Nowe wydanie Głosu PSB nr4/2022Nowe wydanie Głosu PSB nr4/2022 Nowe wydanie Głosu PSB nr 3/2022Nowe wydanie Głosu PSB nr 3/2022 Nowy Katalog Rozwiązań Systemowych Saint-Gobain Nowy Katalog Rozwiązań Systemowych Saint-Gobain Głos PSB nr1/2022 - już dostępnyGłos PSB nr1/2022 - już dostępny Szlakiem pomysłów z przyszłością
Szlakiem pomysłów z przyszłością Najnowsze wydanie czasopisma „Remmers Relacje” już jest dostępneNajnowsze wydanie czasopisma „Remmers Relacje” już jest dostępne Pięknie, energooszczędnie, zdrowo – nowy numer Baumit Magazynu już na was czeka!Pięknie, energooszczędnie, zdrowo – nowy numer Baumit Magazynu już na was czeka! Głos PSB nr6/2021 - nowe wydanieGłos PSB nr6/2021 - nowe wydanie Głos PSB nr5/2021 zawiera porady nt. kanalizacji, systemu solarnego i centralnego odkurzaniaGłos PSB nr5/2021 zawiera porady nt. kanalizacji, systemu solarnego i centralnego odkurzania Nowy numer Głosu PSB nr4/2021Nowy numer Głosu PSB nr4/2021
Odbyły się Targi Ogród i Dekoracje Grupy PSB w Kielcach
Odbyły się Targi Ogród i Dekoracje Grupy PSB w Kielcach(29.11.23)
6 edycja Targów Ogród i Dekoracje Grupy PSB obyła się na ternie Targów Kielce, 22 listopada 2023 r. Blisko 1300 osób uczestniczyło w jednym z najważniejszych wydarzeń naszej branży. Ponad 230 partnerów PSB zawarło u 106 dostawców 5400 kontraktów biznesowych, na łączną kwotę blisko 105 mln zł.
Tysiąc (1000) uczestników konferencji DNI BETONU będzie rozmawiać o dekarbonizacji budownictwa
Tysiąc (1000) uczestników konferencji DNI BETONU będzie rozmawiać o dekarbonizacji budownictwa(04.10.23)
Tysiąc osób weźmie udział w XII konferencji DNI BETONU, która w dniach 9-11 października odbędzie się w Wiśle. Tematem przewodnim konferencji będzie budownictwo o niskim śladzie węglowym.
Optymistyczne wyniki Jesiennych Targów Grupy PSB
Optymistyczne wyniki Jesiennych Targów Grupy PSB(13.09.23)
9 edycja Jesiennych Targów Grupy PSB przyniosła pozytywne efekty sprzedażowe. Zawarte kontrakty handlowe na kwotę 187 mln zł, wyższe o ponad 20% niż rok temu, zapowiadają spodziewaną poprawę popytu na rynku budowlanym w ostatnich miesiącach br.
NAJBLIŻSZE TARGI:
[01.01.1970]
[01.01.1970]
[01.01.1970]
Webinary Bostik Academy to najlepszy sposób na poszerzenie kompetencji zawodowych!
Webinary Bostik Academy to najlepszy sposób na poszerzenie kompetencji zawodowych!(01.08.23)
Czy w samym środku wakacji można myśleć o edukacji? Jak najbardziej! Zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły …lub pracy. Po beztroskim wypoczynku nad morzem, w górach czy nad jeziorem pora wrócić do rzeczywistości. Jak wiecie, od dłuższego czasu rozwijamy Centum Szkoleniowe Bostik Academy.
Bostik Academy, czyli NOWOCZESNE CENTRUM WIEDZY...
Bostik Academy, czyli NOWOCZESNE CENTRUM WIEDZY...(04.07.23)
...dla profesjonalistów z rynku budowlanego.
Szkolenia sposobem na podniesienie konkurencyjności rynkowej
Szkolenia sposobem na podniesienie konkurencyjności rynkowej(15.05.23)
Nowoczesne technologie posadzkarskie wymagają specjalistycznej wiedzy i bogatej praktyki. Na rynku usług budowanych już od kilku lat panuje zauważalny niedobór wykwalifikowanej kadry profesjonalistów. Z pomocą przychodzi Akademia Sztuki Posadzkarskiej w Legnicy. Jej doświadczeni wykładowcy są w stanie w zaledwie kilka dni zmienić uczestników szkoleń w prawdziwych specjalistów. Dzięki temu zatrudniające ich firmy mogą jeszcze efektywniej konkurować na rynku.
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA:
ILOŚĆ OGŁOSZEŃ W/G REGIONÓW
 war-maz: 5   zachpom: 5   pom: 5   podl: 5   wlkp: 5   kuj-pom: 5   maz: 99   lubel: 5   łódz: 5   lubu: 5   dlnśl: 5   opol: 5   świę: 5   podk: 5   ślą: 5   mał: 5 
PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA
w ofercie: w nazwie firmy: po miejscowości:
ILOŚĆ FIRM W/G REGIONÓW SZUKAJ FIRM W/G PARAMETRÓW:
 war-maz: 3   zachpom: 5   pom: 8   podl: 2   wlkp: 33   kuj-pom: 15   maz: 92   lubel:    łódz: 24   lubu: 4   dlnśl: 33   opol: 3   świę: 11   podk: 20   ślą: 37   mał: 25 
nowości na rynku baza produktów przeglądy produktów
Nowość produktowa w ofercie DREWNOCHRON
Nowość produktowa w ofercie DREWNOCHRON (05.12.23)
PPG wprowadził nowy lakier do mebli DREWNOCHRON
NOWOŚĆ! Preizolowane systemy elastycznych rurociągów AustroPUR i AustroPEX - efektywność, wygoda, oszczędność
NOWOŚĆ! Preizolowane systemy elastycznych rurociągów AustroPUR i AustroPEX - efektywność, wygoda, oszczędność(29.11.23)
Austroflex to system rurociągów do różnego rodzaju instalacji ciepłowniczych oraz wodociągowych zapewniający wygodny i sprawny proces montażu. Gotowe warstwy izolacyjne chronią zarówno przed stratami cieplnymi na przesyle, jak również przed przenikaniem wilgoci oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
Hoover HFX – nowość od twórcy pierwszego odkurzacza
Hoover HFX – nowość od twórcy pierwszego odkurzacza(08.11.23)
HFX to nowość od marki Hoover, która od 115 lat słynie z produkcji odkurzaczy. Z Hoover HFX użytkownik odkurzy nie tylko podłogę i dywany, ale także trudno dostępne narożniki i zakamarki. Sprzątanie będzie bardziej precyzyjne, a samo użytkowanie wygodniejsze i higieniczne. W związku z premierą nowego modelu marka Hoover oglosiła konkurs, w którym do wygrania jest właśnie najnowszy odkurzacz Hoover HFX.
Nowoczesne systemy hydroizolacji budynków - Bostik SEAL&BLOCK i WATERSTOP UNIVERSAL!Nowoczesne systemy hydroizolacji budynków - Bostik SEAL&BLOCK i WATERSTOP UNIVERSAL! Dyspenser do papieru i foliiDyspenser do papieru i folii Między czernią a bielą – nowe kolory w palecie Weber HematytMiędzy czernią a bielą – nowe kolory w palecie Weber Hematyt NOWOŚĆ! Jedyny taki produkt silikatowy na polskim rynku. H+H Silikat AT25 AkuTerm – sposób na jednowarstwową przegrodę z ochroną termiczną i akustycznąNOWOŚĆ! Jedyny taki produkt silikatowy na polskim rynku. H+H Silikat AT25 AkuTerm – sposób na jednowarstwową przegrodę z ochroną termiczną i akustyczną Łączenie bez spinek i kleju. Preizolowane rury Tubolit Split i DuoSplit z łatwym systemem montażuŁączenie bez spinek i kleju. Preizolowane rury Tubolit Split i DuoSplit z łatwym systemem montażu Nowość! Bambusowe deski tarasowe Dasso CTECH od JAF PolskaNowość! Bambusowe deski tarasowe Dasso CTECH od JAF Polska Taśma dla Glazurnika 48mm x 40m od Blue Dolphin TapesTaśma dla Glazurnika 48mm x 40m od Blue Dolphin Tapes FAST - NOWOŚĆ w ofercie farb wewnętrznych z linii ARCHITECT! FAST - NOWOŚĆ w ofercie farb wewnętrznych z linii ARCHITECT! Papier Malarski PREMIUMPapier Malarski PREMIUM NOWOŚĆ! Przyjazne środowisku panele laminowane wineoNOWOŚĆ! Przyjazne środowisku panele laminowane wineo Nowość w ofercie Würth Polska – odzież dla osób pracujących w wysokich temperaturachNowość w ofercie Würth Polska – odzież dla osób pracujących w wysokich temperaturach Ultra-Premium Masker - Taśma Washi z Folią Malarską ELEKTROSTATYCZNĄUltra-Premium Masker - Taśma Washi z Folią Malarską ELEKTROSTATYCZNĄ Würth Polska wprowadził do oferty urządzenia vendingoweWürth Polska wprowadził do oferty urządzenia vendingowe
Czytaj więcej o nowościach
Fotoreportaż
Wywiady, opinie, komentarze
Jo Da Silva: Przyszłość jest fikcją - powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony. Jak Polska może czerpać z doświadczeń Wielkiej Brytanii? Jo Da Silva: Przyszłość jest fikcją - powinniśmy budować jutro w sposób zrównoważony. Jak Polska może czerpać z doświadczeń Wielkiej Brytanii?
Globalna temperatura jest średnio o 1,2 stopnia Celsjusza wyższa od poziomu przedindustrialnego, co sprawia, że jesteśmy w momencie ważnych i trudnych zmian, które ...
Polska kreuje trendy w stolarce budowlanej Polska kreuje trendy w stolarce budowlanej
Nie od dzisiaj stolarka „made in Poland” jest symbolem jakości. Wysoką klasę polskich marek działających w tej branży od lat obserwujemy na targach. - Teraz ...
Kolory wnętrz kształtują nasz nastrój Kolory wnętrz kształtują nasz nastrój
Wywiad z Karen Haller, autorką książek i międzynarodowym autorytetem w dziedzinie psychologii koloru i projektowania. Ekspertka udziela konsultacji i prowadzi ...
Galerie
Brillux ..więcej niż farba
Brillux ..więcej niż farba(07.08.13)
Od pewnego czasu możemy zauważyć coraz liczniej pojawiające się na polskim rynku budowlanym produkty niemieckiej marki Brillux.
Technika maszynowa Sto
Technika maszynowa Sto(07.04.10)
Sto-ispo przygotowało specjalną ofertę z zakresu nowoczesnej techniki maszynowej, której zastosowanie minimalizuje pracochłonność i pozwala na zmniejszenie kosztów robót wykonywanych na budowach...
Lakma FIRMĄ ROKU 2022
Lakma FIRMĄ ROKU 2022(14.03.23)
Firma LAKMA została zwycięzcą tegorocznej edycji rankingu - Systemy ociepleń ETICS - FIRMA ROKU 2022
Boniowanie czyli ozdabianie
Boniowanie czyli ozdabianie(02.04.09)
Boniowanie to atrakcyjny sposób wykończenia elewacji. Polega na wykonaniu systemu ozdobnych rowków, dzielących powierzchnie ścian zewnętrznych budynku na mniejsze elementy. I choć jest zdecydowanie bardziej pracochłonne i kosztowne od zwykłego tynkowania, to jednak moda robi swoje.
maszyny w chemia budowlana narzędzia w chemia budowlana akcesoria w chemia budowlana
Poradnik
Czytelnia
Sonda
Wybierz najpopularniejszą markę oferującą kleje do ceramiki
Alpol
Atlas
BASF
Baumit
Bolix
Cekol
Ceresit/Henkel
Fast
Inter-Grąd
Knauf Bauprodukte
Kreisel
Mapei
Sopro
Weber, Weber Deitermann
Sika
TYTAN / Selena
Quick-mix
Bostik
Botament
Najnowsze na forum
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 2437
przedmioty kolekcjonerskie
data » 06.12.2023, 18:43
Jestem pewna że najlepszą ofertę za posiadane przez Was produkty kolekcjonerskie otrzymacie w https://www.monety-skup.pl/ Tego kolekcjonera
Paturatu
Awatar użytkownika
Postów: 715
Re: Wada wzroku
data » 06.12.2023, 18:05
Jeśli masz wadę wzroku i chcesz dobrać najlepsze soczewki lub okulary korekcyjne to sprawdzi się ta witryna Jest to sprawdzona marka z niskimi
dafne
Awatar użytkownika
Postów: 497
Re: Samochód
data » 06.12.2023, 17:33
Jeśli Twoje auto niespodziewanie odmówi posłuszeństwa, https://gruszkapomocdrogowa.pl oferuje szybkie i skuteczne rozwiązania w Krakowie i
dafne
Awatar użytkownika
Postów: 497
Re: Biznes online.
data » 06.12.2023, 17:13
Dla firm planujących wymianę sprzętu IT, dostępne są usługi audytu i odkupu. Więcej informacji na https://selkea.pl/odkup-komputerow To
luisek11
Awatar użytkownika
Postów: 2437
skup monet
data » 06.12.2023, 17:05
Z własnego doświadczenia wiem że sprawdzonym miejscem w którym można sprzedać posiadane przedmioty kolekcjonerskie jest
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl korter.pl
Copyright 2023 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt