chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Zaprawy murarskie

Czytaj więcej chemia budowlana - Mineralna hydroizolacja, mostkująca mikropęknięcia w budownictwie naziemnym i podziemnym według firmy Visbud-Projekt
sposób wyświetlania:
Zaprawy - poradnik

Wybór odpowiedniej zaprawy klejowej zależy od całego szeregu czynników – rodzaju podłoża i okładziny, planowanych obciążeń, przewidywanych odkształceń termicznych czy wreszcie samego miejsca zastosowania. Wybór zostaje ograniczony również przez termin wykonywania prac – zwłaszcza, gdy do dyspozycji mamy 2, a nie 24 godziny.

Zanim zalejemy sąsiada, warto uszczelnić łazienkę, ale jak to zrobić? Podpowiedzą eksperci marki Sopro.

Położenie paneli wymaga precyzji i dokładności. Jednak cały wysiłek pójdzie na marne, jeśli nie przygotujemy odpowiednio podłoża.

Rosnące zapotrzebowanie na cegły ręcznie formowane związane jest z powracającą modą na obiekty i elementy wykończeniowe w stylu rustykalnym

Klejenie okładzin ceramicznych na tarasach, nad pomieszczeniami ogrzewanymi z zastosowaniem jastrychu drenażowego

Parapety z klinkieru klei się po zamontowaniu okien, ale z obróbką dolnej części należy poczekać aż do montażu parapetu klinkierowego.

O tym, jak przygotować się do późnojesiennych czy nawet zimowych inwestycji opowiada Piotr Idzikowski z firmy ATLAS

Montaż klinkierowych płytek elewacyjnych

Murowanie ogrodzenia z klinkieru i montaż daszków ogrodzeniowych produktami firmy quick-mix

Charakterystyczne dla łazienek wilgoć i ciepło tworzą idealne warunki do rozwoju pleśni i grzybów

Eksperci Sopro podpowiadają, jak prawidłowo wykonać murowanie z użyciem cegieł klinkierowych, posługując się metoda dwuetapową.

Podpowiadamy, jak przeprowadzić murowanie i fugowanie klinkieru w jednym cyklu roboczym, aby uzyskać estetyczny i trwały mur w świeżym, wolnym od przebarwień i wykwitów kolorze.

Szczególnie podczas prac remontowych pojawia się problem, w jaki sposób szybko przygotować odpowiednią powierzchnię, np. pod okładzinę ceramiczną. Płyta budowlana BOTAMENT BP to proste i estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu dodatkowo zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Murowanie z cegły klinkierowej wymaga szczególnej staranności, a od jakości przeprowadzonych prac zależy estetyka całego budynku. Na negatywne skutki zaniedbań nie trzeba będzie długo czekać.Ulewne deszcze ściekające strugami po murze czy topniejący śnieg oraz duża ekspozycja na słońce, gwałtowne zmiany temperatury i uszkodzenia mechaniczne szybko zweryfikują zapobiegliwość i rzetelność wykonawców.
1
2345następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt