chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » ALPOL AZ 160 -166- nowa zaprawa do cegieł

ALPOL AZ 160 -166- nowa zaprawa do cegieł

17.04.2015
Od 1 kwietnia b.r. ALPOL GIPS poszerzyła swoją ofertę. Nowością jest nanozaprawa do cegieł ręcznie formowanych o dużej nasiąkliwości ALPOL AZ 160 -166.

Chemia budowlana -  Fot. ALPOL
Fot. ALPOL
Chemia budowlana - Fot. ALPOL
Fot. ALPOL

Jest to kolejny wyrób jedynej w Europie opatentowanej linii produktów do klinkieru zawierający nanododatki, dzięki którym zaprawa posiada wysoką odporność na powstawanie wykwitów solnych. Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży w siedmiu kolorach. Jest przeznaczony do wznoszenia murów z cegieł ręcznie formowanych, licowych, klinkierowych, silikatowych i innych o nasiąkliwościach od 6 do 17%. Nanozaprawą AZ 160-166 można wypełniać również fugi o szerokości do 30 mm miedzy cegłami i płytkami elewacyjnymi. Wyrób może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Źródło: ALPOL
Autor: PIOTROWICE II - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.6)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt