chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » System ociepleń weber.therm NOVA

System ociepleń weber.therm NOVA

30.04.2014
Marka Weber wprowadza na rynek nową linię produktów do szybkiego montażu systemu ociepleń. weber.therm NOVA został zaprojektowany z myślą o tworzeniu trwałych i estetycznych elewacji. To odpowiedź na potrzeby i oczekiwania wykonawców oraz inwestorów: jest uniwersalny, prosty w montażu, gwarantuje oszczędną eksploatację budynku, zapewnia zdrowe ściany i trwałość. W ramach systemu inwestor wybiera z bogatej oferty tynków i nie dopłaca za wybór koloru.

weber.therm NOVA powstał z myślą o komforcie wykonawców i inwestorów. Weber zapewnia możliwość wyboru tynku w wymarzonym kolorze bez konieczności dopłacania za to. „Zależało nam na tym, aby nasi klienci mieli komfort wybierania właśnie tego, co im się podoba. Stała cena im go zapewnia” – mówi Paweł Kielar, Starszy Kierownik Produktu Fasady, Weber. Standardowo cena tynku kolorowego może być wyższa o 50 a nawet 100 proc. „Oferta, w której każdy kolor tynku ma jednakową atrakcyjną cenę jest niecodzienna i z pewnością zostanie doceniona przez naszych klientów” – dodaje.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber
Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

W ramach systemu weber.therm NOVA można wybierać spośród palety 100 kolorów. Weber zastosował trwałe pigmenty, wypróbowane przez branżę farbiarską, co daje gwarancję, że kolor elewacji jest mniej podatny na blaknięcie i dłużej utrzyma się na elewacji.Cały system weber.therm NOVA obejmuje tynki akrylowe, silikonowe i silikatowo-silikonowe, mozaikowe, a także zaprawy klejowe i klejowo-szpachlowe oraz siatkę z włókna szklanego do zbrojenia systemu. Łącznie w skład systemu wchodzi 10 produktów, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na porastanie i zabrudzenia. Są wydajne, łatwe w użyciu i zapewniają trwały efekt.

Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber
Chemia budowlana - Fot. Weber
Fot. Weber

Do systemu należą:


zaprawa klejowa do styropianu weber KS112
zaprawa klejowo-szpachlowa do styropianu weber KS122
siatka zbrojąca weber PH913
płyn gruntujący z dodatkiem piasku kwarcowego weber.prim compact
gotowy do użycia tynk akrylowy weber.pas topflex
gotowy do użycia tynk silikatowo-silikonowy weber.pas extraclean
gotowy do użycia tynk silikonowy weber.pas premium
gotowy do użycia tynk kamyczkowy weber.pas mosaic
sucha zaprawa tynkarska dostępna w fakturze baranka weber.min natural
fasadowa farba elewacyjna weber.ton color

Nowa linia produktów została zaprojektowana również z myślą o zmieniających się warunkach technicznych, które od 2021 roku będą bardziej surowo i restrykcyjnie podchodzić do izolacyjności cieplnej ścian budynków. Dzięki zastosowaniu systemu weber.therm NOVA inwestor ma pewność, że ściany jego budynku są odpowiednio zabezpieczone przed zimnem teraz i w kolejnych latach.

Źródło: Weber

(MZ)

REKLAMA:


Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt