chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Klej Bolix UZ

Klej Bolix UZ

27.02.2013
Spóźniona wiosna pokazała w tym roku, że kalendarz remontów musi uwzględniać różne warianty pogodowe. W systemach ociepleń stosuje się więc komponenty dostosowane zarówno do rodzaju izolacji, jak i do warunków aplikacji.

Chemia budowlana - Klej Bolix UZ
Bolix UZ służy do przyklejania płyt styropianowych do typowych podłoży mineralnych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej siatką z włókna szklanego. Stosowany przy docieplaniu ścian zewnętrznych, umożliwia też wyrównywanie i wygładzanie powierzchni przed nakładaniem farb i tynków cienkowarstwowych (nierówności do 5mm). Specjalne właściwości preparatu zapewniają skuteczną aplikację także w obniżonych zakresach temperatury otoczenia (od 0°C, a po 8 godzinach od nałożenia możliwe spadki nawet do -5°C).

I choć w sezonie remontowym trudno spodziewać się drastycznych obniżek temperatury, dostępność uniwersalnych rozwiązań właściwych dla niesprzyjających warunków pogodowych, daje pewność realizacji ocieplenia niezależnie od aktualnej aury czy pory roku. Pozwala też długofalowo planować kolejne etapy budowy lub remontu domu.

Informacje techniczne:


Produkt: klej BOLIX UZ
Producent: Bolix
Temperatura stosowania: od 0°C do +25°C
Temperatura podłoża: od 0°C do +25°C
Proporcje mieszania: 5,25-5,75 l wody na 25 kg kleju
Czas otwarty pracy: ok. 1,5 h
Konsystencja: suchy proszek
Kolor: szary
Zużycie: przy klejeniu płyt styropianowych na odpowiednio przygotowanym podłożu wynosi ok. 4,0 kg/m2,
przy wykonywaniu warstwy zbrojonej – ok. 4,0 kg/m2
Przeczytaj również: ABC systemów ociepleń cz.1
REKLAMA:


Cena brutto: 1,94 zł/kg
48,59 zł/opakowanie 25 kg

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt