chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Zaprawa na TOP-ie

Zaprawa na TOP-ie

08.09.2009
Baumit FlexTop to nowa elastyczna zaprawa klejowa, stosowana do układania każdego rodzaju płytek ceramicznych oraz tych z kamienia naturalnego i sztucznego.

Chemia budowlana - Zaprawa na TOP-ie
Baumit FlexTop to wysokoelastyczna, tiksotropowa (nie powoduje efektu spływania płytek z powierzchni pionowych), modyfikowana i wzmocniona polimerami, cementowa zaprawa klejowa. Stosowana do mocowania płytek ściennych i podłogowych każdego typu, glazury i terakoty, mozaiki, kamienia naturalnego i sztucznego. Produkt umożliwia układanie płytek na podłożach odkształcalnych, poddawanych podwyższonym obciążeniom termicznym i mechanicznym, na tarasach i balkonach oraz w basenach i zbiornikach wodnych. Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych.
Przeczytaj również: PERICOL™ Flex
REKLAMA:


Dane techniczne:
Klasyfikacja: C2TE (przyczepność do podłoża >1MPa, zaprawa o wydłużonym czasie otwartym – szczególnie przydatne podczas prac w wyższych temperaturach lub na dużych powierzchniach) S1 – wytrzymałość na odkształcenia poprzeczne >2,5mm.
Zużycie: ok. 3kg/m2 zależnie od rodzaju płytek.

Cena brutto: 72,60 PLN

Przeczytaj również: Klej wysokoelastyczny GEA736
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Przeczytaj także:
Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt