chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Zaprawa murarska Tytan TEO 224

Zaprawa murarska Tytan TEO 224

06.09.2011
Beton komórkowy charakteryzują bardzo dobre właściwości cieplne, dlatego bloczki z niego wykonane należy łączyć metodą cienkospoinową. Dzięki temu znacząco ogranicza się powierzchnię mostków termicznych, co wpływa na końcową przenikalność cieplną przegród zewnętrznych.

Chemia budowlana - Zaprawa murarska Tytan TEO 224
Z myślą o energooszczędnym budownictwie firma Selena wprowadziła do oferty zaprawę murarską Tytan TEO 224, polecaną do murowania zewnętrznych i wewnętrznych ścian z bloczków z betonu komórkowego (gazobetonu), wapienno-piaskowych (silikatowych) oraz ceramicznych na cienką spoinę (2-6 mm).
Przeczytaj również: Nowa zaprawa do klinkieru
REKLAMA:


Dzięki idealnie zbilansowanym składnikom uzyskuje idealną przyczepność do podłoża i konsystencję, a ponadto jest bardzo łatwa w urabianiu.

Cienkowarstwowa zaprawa murarska Tytan TEO 224 wraz z Zaprawą do obrzutki wstępnej Tytan TEO 314 oraz tynkami maszynowymi maszynowe Tytan TEO 324 i Tytan TEO 334 tworzą kompletny system murowania.


Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt