chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Franspol ZLC-1 zaprawa lekka ciepłochronna

Franspol ZLC-1 zaprawa lekka ciepłochronna

07.04.2011
Chemia budowlana - Franspol ZLC-1 zaprawa lekka ciepłochronna
Zaprawa Lekka Ciepłochronna ZLC-1 jest suchą mieszanką cementu portlandzkiego, wapna, perlitu oraz dodatków modyfikujących poprawiających parametry robocze zaprawy oraz jej przyczepność do podłoży.

Dodatek perlitu zmniejsza możliwość powstawania mostków cieplnych. Zaprawa ma dobrą przyczepność do powszechnie stosowanych w budownictwie materiałów. Zaprawę stosuje się do wznoszenia murów z cegieł, pustaków ceramicznych i silikatowych, bloczków betonowych itp. w budynkach. Zaprawa może być wykorzystywana wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, z wyjątkiem pomieszczeń narażonych na trwałe zawilgocenie (mury piwnic, fundamenty poniżej poziomu przemakania itp.).
Przeczytaj również: Nowa zaprawa do klinkieru
REKLAMA:


ZLC-1 25 kg - 23,90 netto

Źródło: Franspol

Autor: Franspol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt