chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Zaprawy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » zaprawy » Nowy kolor znanej zaprawy KMT Plus od Sopro

Nowy kolor znanej zaprawy KMT Plus od Sopro

09.06.2016
Sopro wprowadza do oferty nowy kolor doskonale znanej zaprawy KMT Plus. Paletę barw uzupełnia odcień alabastrowo – biały.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Do szerokiego wachlarza zapraw KMT, dołącza hydrauliczna wiążąca zaprawa cementowa KMT Plus w kolorze alabastrowo – białym, która idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych, jak i klasycznych projektów budowlanych. W ofercie Sopro dostępne są specjalne wzorniki, dzięki którym dobór koloru zaprawy do cegły będzie łatwy i precyzyjny. Nowy kolor zaprawy KMT Plus jest dostępny w ofercie Sopro od 4 maja.

Sopro KMT Plus to zaprawa do zadań specjalnych, dedykowana szczególnie wrażliwym cegłom klinkierowym o nasiąkliwości powyżej 10 %, do murowania i fugowania ścian konstrukcyjnych, fundamentowych oraz dekoracyjnych. Wysoka zawartość trasu reńskiego, a także specjalnie wyselekcjonowane frakcje kruszywa zapewniają doskonałe przyleganie zaprawy do cegły oraz radykalnie zmniejszają ryzyko powstania nieestetycznych nalotów wapiennych, zaś wysokiej jakości cement portlandzki gwarantuje stabilność elewacji. Technologia murowania z całkowitym wypełnieniem spoin zapewnia swobodne spływanie wody po murze i szybkie wysychanie jego powierzchni po ustaniu deszczu, dzięki czemu mur i spoiny są mniej podatne na zanieczyszczenia, wykwity i niszczący wpływ wody z opadów atmosferycznych. KMT Plus zapewnia także wysoką przepuszczalność pary wodnej, zachowując tym samym najwyższy poziom szczelności, a dzięki jej wysokiej elastyczności nie dochodzi do powstawania rys skurczowych, które mogą być pierwszym sygnałem pogarszającego się stanu technicznego elewacji.
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.9)

Jesteś w dziale:

Zaprawy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt