chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

ELASTOCOLOR TONACHINO PLUS

  właściwości  

Cienkowarstwowy tynk elastomerowy o fakturze baranka do stosowania na ścianach wewnątrz i na zewnątrz budynków. Elastyczna, wodoodporna masa tynkarska, na bazie elastomerowej, wzmocniona włóknami i wysokiej wodoodporności.

  zastosowanie  

Elastocolor Tonachino Plus jest przeznaczony do dekoracyjnego wykańczania tynków na bazie cementu lub wapna, malowania elewacji z rysami i drobnymi pęknięciami, w tym ścian ze starą powłoką malarską, jak również powierzchni ścian szczególnie podatnych na działanie grzybów i glonów (w klimacie wilgotnym). Poza działaniem ochronnym, Elastocolor Tonachino Plus nadaje powierzchniom atrakcyjne wykończenie. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej ColorMap ®
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

wiaderko 20 kg
Podłoże przeznaczone do tynkowania powinno być związane, mocne, czyste i suche. Powierzchnia powinna być równa, oczyszczona z pyłu, olejów, farb o niskiej przyczepności itp. Stare powłoki zaleca się zmyć wodą. Świeże tynki lub szpachle powinny całkowicie związane i wysezonowane. Rysy i pęknięcia, wyrównać i naprawić z zastosowaniem zapraw Mapetherm.
Elastocolor Tonachino Plus jest wyrobem gotowym do użycia. Przed nałożeniem masę należy dokładnie wymieszać mieszadłem wolnoobrotowym. Przygotowywać produkt w ten sam sposób przeznaczony dla całego cyklu roboczego.
Postać: pasta
Nanoszenie: plastikową lub metalową pacą na odpowiednio zagruntowane podłoże.
Temperatura nanoszenia: od +5 stopni C do +35 stopni C
Przechowywanie: 24 miesiące w suchym miejscu, z daleka od źródeł ciepła, w temperaturze od +5 stopni C do +30 stopni C.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt