chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

MAPE-MOSAIC

  właściwości  

Dekoracyjna masa tynkarska do wykonywania cienkowarstwowych dekoracyjno-ochronnych wypraw tynkarskich.
Mape-Mosaic to gotowa do użycia masa tynkarska na bazie żywicy silikonowo-akrylowej z dodatkiem barwionego kruszywa kwarcowego, po wyschnięciu uzyskuje wysoką odporność mechaniczną i użytkową.

  zastosowanie  

Mape-Mosaic jest przeznaczona do dekoracyjnego wykańczania podłoży mineralnych wykonanych z betonu, tynków tradycyjnych, tynków gipsowych oraz płyt g-k. Powłoka Mape-Mosaic tworzy niepowtarzalne kompozycje kolorystyczne, przeznaczona jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Wiadro 20 kg
Podłoże przeznaczone do tynkowania powinno być związane, mocne, czyste i suche. Powierzchnia powinna być równa, oczyszczona z pyłu, olejów, farb i innych powłok o niskiej przyczepności. Stare tynki zaleca się zmyć wodą. Świeże tynki lub szpachle powinny być całkowicie związane i wysezonowane. Rysy i pęknięcia, wyrównać i naprawić z zastosowaniem zapraw Mapetherm. Podłoże zagruntować Quarzolite base coat lub Universal Base Coat w kolorze zbliżonym do koloru tynku, minimum 12-24 godzin przed nakładaniem Mape-Mosaic. Na niechłonnych podłożach pokrytych jednolitą powłoką malarską o dobrej przyczepności Mape-Mosaic może być nakładana
bezpośrednio na nią. Zaleca się, by przed rozpoczęciem tynkowania powierzchnie ram okiennych i drzwiowych, szyb, płytek, itp. elementy były osłonięte.
Nakładać na suche i wysezonowane podłoże;
• Nakładać w temperaturze od +5°C do +30°C;
• Nakładać przy wilgotności względnej powietrza poniżej 85%;
• Nie stosować w trakcie deszczu, silnego wiatru oraz
na elewacje narażone na bezpośrednie działanie
promieni słonecznych;
Chronić obszar roboczy stosując siatki ochronne w trakcie nakładania i wiązania wyrobu;
• Zapoznać się z paragrafem
„Środki ostrożności i bezpieczeństwa”.
Powyższe dane należy traktować wyłącznie jako ogólne wskazówki. Niezależne od nas warunki pracy i różnorodność materiałów wykluczają jakiekolwiek roszczenia wynikające z tych danych. W przypadku wątpliwości zalecane jest przeprowadzenie badań własnych. MAPEI udziela gwarancji jedynie co do niezmiennej jakości swoich produktów.
Kolor: wzory kolorystyczne wg kolorystyki producenta lub wg preferencji klienta.
Postać: pasta.
Nanoszenie: pacą ze stali nierdzewnej.
Temperatura nanoszenia: od +5oC do +30oC.
Przechowywanie: 24 miesiące w suchym miejscu, z daleka od źródeł ciepła, w temperaturze od +5oC do +30oC.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt