chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

MAXCLEAR GRAFFITI

Produkt zabezpieczający fasady przed graffiti

  właściwości  

- Doskonałe zabezpieczenie podłoży mineralnych przed graffiti.
- Łatwość eliminacji graffiti z podłoży zabezpieczonych tym środkiem.
- Produkt jednoskładnikowy.
- Łatwość aplikacji za pomocą pędzla, wałka czy natrysku.

  zastosowanie  

Zabezpieczenie fasad, ścian wykonanych z naturalnego kamienia, granitu, marmuru, cegły, betonu, z zapraw cementowych itp. przed graffiti.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
5L i 25L pojemniki.
MAXCLEAR GRAFFITI można nakładać na podłoża z naturalnego kamienia, granitu, marmuru, cegły, betonu, z zapraw cementowych itp. Nie wolno natomiast stosować go na podłoża syntetyczne takie jak farby, podkłady itp., ze względu na możliwość ich uszkodzenia.
Wskazane jest, aby zabezpieczane podłoże posiadało pewną porowatość w celu zapewnienia lepszego pokrycia. W przypadku powierzchni gładkiej produkt może spływać. MAXCLEAR GRAFFITI jest produktem dostarczanym w postaci gotowej do użytku.
Przed aplikacją zalecane jest wykonanie próby z produktem, gdyż w pewnych przypadkach może on powodować zmiany w odcieniu podłoża po aplikacji. Ponadto w celu zapewnienia idealnej przyczepności i zabezpieczenia przed białymi plamami na fasadzie, podłoże powinno być zwilżone przed aplikacją.
Po zniknięciu wody powierzchniowej można nałożyć pierwszą warstwę produktu i pozostawić do wyschnięcia na 30 do 60 minut, po czym zamieszać dobrze produkt przed nałożeniem drugiej warstwy, w celu uzyskania równomiernego pokrycia. Zalecany czas schnięcia dla uzyskania optymalnego zabezpieczenia podłoża wynosi od 12 do 24 godzin.
W celu usunięcia graffiti z podłoża zabezpieczonego MAXCLEAR GRAFFITI, na powierzchnię zabrudzoną graffiti należy nałożyć środek czyszczący o nazwie MAXCLEAR GRAFFITI CLEANER, po czym odczekać kilka minut pozwalając na zareagowanie środka. Następnie całość powinna być usunięta wodą pod ciśnieniem.
Należy dokładniej zapoznać się z ulotką techniczną dotyczącą środka MAXCLEAR GRAFFITI CLEANER i zgodnie z nią postępować. Po oczyszczeniu powierzchni należy ją ponownie zabezpieczyć produktem MAXCLEAR GRAFFITI.
Gęstość (g/ cm2): 1,015
Zawartość ciał stałych (%): 18

  artykuły powiązane z produktem  

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt