chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

THERMAGrunt-AM

THERMAGrunt-AM Podkładowa masa tynkarska akrylowa

  właściwości  

THERMAGrunt-AM firmy Arsanit, jest gotową do użycia masą produkowaną na bazie żywic syntetycznych i mączek kwarcowych. Jest ona środkiem gruntującym koloru białego. Inne kolory oferujemy również na życzenie odbiorcy. THERMATynk-AM to produkt wydajny, wygodny i prosty w użyciu. Zawartość wypełniacza nadaje zagruntowanej powierzchni chropowatość, która ułatwia nakładanie kolejnych warstw, a także zwiększa przyczepność połączenia tynku z podłożem. Stosowanie podkładowej masy tynkarskiej THERMAGrunt-AM nie tylko poprawia przyczepność lecz także ogranicza możliwość powstawania plam na powierzchni tynku cienkowarstwowego, tworzących się w wyniku niewłaściwego przygotowania podłoża lub jego właściwości.

  zastosowanie  

THERMAGrunt-AM jest podkładową masą tynkarską przeznaczoną do przygotowania podłoża pod cienkowarstwowe tynki akrylowe THERMATynk-A. Można ją stosować na wszystkich równych i nośnych podłożach mineralnych, takich jak beton, gips, tradycyjne tynki cementowe lub cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe i innych. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynku.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Wiadro 4 kg, paleta 125 wiader, 500 kg
Wiadro 8 kg, paleta 72 wiadra, 576 kg Wiadro15 kg, paleta 44 wiadra, 660 kg
Podłoże powinno być stabilne, równe i odpowiednio mocne, oczyszczone z warstw mogących osłabić przyczepność, zwłaszcza z kurzu, brudu, wapna, olejów, tłuszczów i wosku. Stare powłoki malarskie i tynkarskie o niedostatecznej przyczepności należy usunąć. Nierówności i ubytki należy wyrównać i usunąć.
Podkładowa masa tynkarska THERMAGrunt-AM dostarczana jest w gotowej do użycia postaci. Nie wolno łączyć jej z innymi materiałami, rozcieńczać, ani zagęszczać. Bezpośrednio przed użyciem masę należy przemieszać celem wyrównania konsystencji. Masę podkładową THERMAGrunt-AM należy rozprowadzić na przygotowanym podłożu (równomiernie na całej powierzchni) przy pomocy wałka lub pędzla. Nie należy nakładać masy w temperaturze poniżej +5°C. Tynkowanie powierzchni można rozpocząć po całkowitym wyschnięciu masy, tj. po upływie ok. 5 - 6 godzin od momentu jej naniesienia.
Instrukcja określa zakres stosowania wyrobu oraz zalecany sposób wykonania prac, ale nie może zastąpić zawodowego przygotowania wykonawcy robót. Producent gwarantuje jakość wyrobu, natomiast nie ma żadnego wpływu na warunki i sposób jego użycia.
Skład: syntetycznych i wypełniaczy mineralnych
Barwa: biała, lub kolor
Gęstość: ok. 1,5 kg/dm3
Temperatura stosowania: + 50C do + 250C
Czas schnięcia: ok. 4 godz.
Zużycie: Około 0,3 kg/m2 w zależności od chłonności podłoża


  artykuły powiązane z produktem  

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt