chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Masa szpachlowa biała SATYN PK-52

  właściwości  

Masa Szpachlowa Biała SATYN PK-52 jest suchą mieszanką wysokiej jakości gipsów, wypełniaczy dolomitowych, mi-krowłókien zwiększających odporność na pęknięcia oraz dodatków modyfikujących. Jest produktem o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości.

  zastosowanie  

Masa Szpachlowa Biała PK-52 służy do spoinowania płyt kartonowo-gipsowych bez konieczności używania taśmy wzmacniającej. Znajduje również zastosowanie do spoinowania narożników ścian i sufitów w pomieszczeniach wewnętrznych oraz wypełniania pęknięć i rys.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Worki 25 kg/2 kg.
Sprawdzić jakość podłoża. Podłoże musi być czyste, zwarte i nośne. Masa Szpachlowa Biała PK-52 posiada doskonałą przyczepność do podłoży gipsowych i kartonowo-gipsowych, może być stosowana także na podłoża betonowe. Podłoża o dużej chłonności należy zagruntować i odczekać do wyschnięcia. Należy zwrócić szczególną uwagę na docina-ne fragmenty płyty kartonowo-gipsowej która powinna zostać zagruntowana. Do gruntowania używać odpowiedniego preparatu gruntującego np. Emulsji Gruntującej SATYN PP-80.
Mieszankę wsypać do zimnej wody w proporcji 0,6 I wody na 1 kg suchej mieszanki i następnie mieszać mieszadłem elektrycznym wolnoobrotowym, aż do uzyskania jednolitej masy bez grudek. Po odczekaniu 5 minut należy jeszcze raz krótko zamieszać. Jednorazowo przygotować taką ilość, aby zużyć ją w ciągu 1 godziny. Prace wykonywać w temperaturze otoczenia, podłoża i materiału od + 5°C do + 30°C. Narzędzia po zakończeniu pracy umyć ciepłą wodą. Okres przechowania w nieuszkodzonych workach i w suchym pomieszczeniu wynosi 6 miesięcy od daty produkcji.
SKŁAD: mieszanka spoiwa gipsowego, wypełniacza mineralnego i dodatków modyfikujących.
WYTRZYMAŁOŚĆ ZŁĄCZA: > 450 N
PRZYCZEPNOŚĆ DO PODŁOŻA: > 0.38 N/mm2.
PROPORCJE MIESZANIA: 0,60 I wody na 1 kg wyrobu.
TEMPERATURA OTOCZENIA, PODŁOŻA I MATERIAŁU: od +5°C do + 30°C.
CZAS PRZYDATNOŚCI DO UŻYCIA: ok. 60 minut.
PRZYBLIŻONE ZUŻYCIE (WARSTWA 1 mm): ok. 1,2 kg/1m2
CZAS PRZECHOWANIA: 6 miesięcy od daty produkcji.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt