chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Gładź akrylowa finisz SATYN PMA-51

  właściwości  

SATYN PMA-51 jest ekologicznym wyrobem najwyższej jakości, charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża, daje gładkie, białe po wyschnięciu, paroprzepuszczalne powierzchnie. Nadaje się do użytku w postaci handlowej. W czasie stosowania zachowuje stałą konsystencję, dzięki czemu może być używana przez długi okres czasu. Nie zużyta, szczelnie zamknięta masa szpachlowa zachowuje przydatność do dalszego stosowania. Zalecane jest jak najszybsze zużycie. Odznacza się krótkim czasem schnięcia, łatwo się szlifuje papierem ściernym lub siatką.

  zastosowanie  

Masa Akrylowa Finisz SATYN PMA-51 może być stosowana do wyrównywania niewielkich ubytków i nierówności na powierzchni tynków oraz do cienkowarstwowego, całopowierzchniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych, wcześniej spoinowanych przeznaczoną do tego celu szpachlą SATYN PK-51 lub PK-52. Produkt nadaje się do stosowania wewnątrz budynków. Szczególnie polecana do ostatecznego, wykończeniowego wygładzania szorstkich ścian. SATYN PMA-51 może być nakładana za pomocą agregatów natryskowych lub ręcznie.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Wiaderko 1,5kg/5 kg/17 kg.
Podłoża silnie i nierównomiernie nasiąkliwe zaleca się zagruntować odpowiednim do tego środkiem i odczekać do wyschnięcia. Do gruntowania używać odpowiedniego preparatu gruntującego np. Emulsji Gruntującej SATYN PP-80. Do wypełnienia dużych ubytków należy stosować Gips Szpachlowy Start SATYN PW-01. Przy przygotowaniu podłoża obowiązują wytyczne i zalecenia norm budowlanych oraz zasad techniki budowlanej.
Prace prowadzić przy temp. podłoża i otoczenia + 5°C do + 25°C. Przed rozpoczęciem pracy masę wymieszać. Gotową masę szpachlową nakładać za pomocą narzędzi ze stali nierdzewnej. Jednorazowo nanosić warstwy grubości do 1 mm. W przypadku większych nierówności nanoszenie powtórzyć po związaniu warstwy poprzedniej. Wygładzanie i szlifowanie jest możliwe po całkowitym wyschnięciu powierzchni. Przed malowaniem, szpachlowane powierzchnie oczyścić i zagruntować preparatem gruntującym. Narzędzia po zakończeniu pracy umyć w wodzie. Przy wykonywaniu prac budowlanych należy postępować zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i polskimi normami.
SKŁAD: dyspersja styrenowo-akrylowa, wypełniacze, modyfikatory.
TEMPERATURA STOSOWANIA: prace należy wykonywać w temperaturze powietrza, podłoża i materiału od +5°C do +25°C.
PRZYBLIŻONE ZUŻYCIE (WARSTWA 1 mm): ok. 1,8 kg/1 m2
GRUBOŚĆ WARSTWY: do 1 mm.
OKRES PRZECHOWYWANIA: w suchych warunkach i nieuszkodzonych oryginalnych opakowaniach w temp. od +5°C do +25°C okres przechowywania wynosi 12 miesięcy od daty produkcji.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt