chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Marmur Cleaner

Do czyszczenia kamieni naturalnych

  właściwości  

Skuteczny, intensywny, głęboko czyszczący środek do powierzchni wykonanych z kamienia naturalnego. Rozpuszcza i ułatwia usunięcie uciążliwych zabrudzeń takich jak: tłuszcz, osady, naloty. Nie zawiera kwasów.

Produkt firmy Renove.

  zastosowanie  

Do wszystkich porowatych kamieni naturalnych polerowanych i niepolerowanych, płyt z marmuru, trawertynu, granitu, wapieni, łupków, kwarcowych i innych powierzchni z kamienia naturalnego nie odpornego na działanie kwasów. Środek można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
1 l
Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać chwile, aż zacznie działać. Rozpuszczony brud usunąć zwilżoną w wodzie gąbką lub szmatką. Silne zabrudzenia usuwać twardą szczoteczką. Do zabezpieczania kamieni naturalnych przed wodą, plamami a także ułatwienia późniejszej pielęgnacji zaleca się zaimpregnować powierzchnię impregnatem Marmur Protector lub Stone Protector.
Należy przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze powyżej 5C

Przydatność: 24 miesiące od daty produkcji
ZUŻYCIE: ok. 20 – 40 m2/ 1l.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt