chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Marmur Protector

Impregnat do marmuru

  właściwości  

Długotrwale impregnuje i zabezpiecza powierzchnie z każdego rodzaju kamienia naturalnego przed intensywnymi zabrudzeniami i plamami z oleju, wina, kawy. Nadaje powierzchniom hydrofobową osłonę przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych /kwaśne deszcze/. Poprawia wygląd marmuru i granitu ożywiając naturalne kolory. Nie zawiera rozpuszczalników.

Produkt firmy Renove.

  zastosowanie  

Do wszystkich kamieni naturalnych, polerowanych i niepolerowanych, płytek z marmuru, trawertynu, piaskowca, granitu, wapieni, łupków, kwarcowych, lastryka, betonu. Impregnat do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
1000 ml
Powierzchnia musi być sucha i dokładnie oczyszczone z brudu, tłuszczu, resztek wapna lub cementu. W celu usunięcia zabrudzeń, zaleca się Marmur Cleaner – do czyszczenia kamieni naturalnych lub preparat do usuwania cementu i zapraw z kamieni naturalnych – Cement Marmur Remover. Po usunięciu zanieczyszczeń, odczekać do całkowitego wyschnięcia powierzchni.
Impregnat do marmuru nakładać równomiernie przy pomocy wałka, pędzla lub natrysku. Zaleca się powtórzenie zabiegu w odstępie 2 godzin Nadmiar impregnatu należy usunąć suchą ściereczką. Po 48 godzinach impregnat osiąga maksymalną skuteczność.
Należy przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze powyżej 5 C. Chronić przed mrozem.

Przydatność: 24 miesiące od daty produkcji
ZUŻYCIE: do 40 m2/1L
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt