chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Akrylux kolor

Emalia akrylowa do ogólnego stosowania

  właściwości  

Nowoczesna, szybkoschnąca, wodorozcieńczalna emalia akrylowa ogólnego stosowania

  zastosowanie  

Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, stalowych i żeliwnych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się wyjątkową trwałością kolorów. Niekapiąca i łatwa w użyciu. Ekologiczna. Dostępna w trzech kompozycjach kolorystycznych, wzbogaconych trzema niepowtarzalnymi nutami zapachowymi.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
0.2, 0.5
- Podłoże do malowania musi być oczyszczone, odtłuszczone, wysuszone i przeszlifowane.
- Wewnątrz pomieszczeń można stosować emalię bezpośrednio na wcześniej przygotowane drewno. Na zewnątrz pomieszczeń zaimpregnuj drewno środkiem Drewnochron Impregnat produkcji Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A.
- Elementy metalowe zabezpiecz podkładem antykorozyjnym UNIKOR C produkcji Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A.
- Na powierzchnie narażone na częste działanie wody zastosuj podkład z farby GRUNTOMAL produkcji Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A.
- Przy renowacji wymalowań stare powłoki przeszlifuj papierem ściernym i usuń pył. Powłoki złuszczone i spękane usuń, następnie przeszlifuj i odpyl.
- Farbę przed użyciem dokładnie wymieszaj w oryginalnym opakowaniu.
- W razie potrzeby rozcieńcz wodą.
- Zalecana ilość warstw 2.Drugą warstwę nanoś po minimum 4 godzinach.
- Maluj w temperaturze +10 do +30oC.
- Maluj wałkiem ze zwartej pianki poliuretanowej, wałka z krótkim włosiem, pędzla z miękkiego włosia, natrysku pneumatycznego lub hydrodynamicznego.
Produkt niepalny. Nie klasyfikowany jako materiał niebezpieczny. W trakcie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku specyficznego zapachu. Stosować się do zaleceń podanych na opakowaniu. Szczegółowe informacje zawarte są w karcie charakterystyki preparatu. Uwaga! Produkt wodorozcieńczalny, nieodporny na mróz. Przechowywać w temp. powyżej oC.
lepkość: 1000-2500 mPas,
gęstość: 1,050-1,350 g/cm3
czas schnięcia: 4 h.
wydajność praktyczna: do 14 m2 z 1 litra,
następna warstwa: po 4 godzinach
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt