chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Gres Protector

Impregnat do gresu

  właściwości  

Gres Protector firmy Renove, to specjalny impregnat do konserwacji i zabezpieczenia powierzchni z gresu. Łatwy w użyciu. Ma szczególne właściwości impregnujące przed wodą, olejami, tłuszczami i innymi zabrudzeniami, w miejscach najbardziej na nie naraŜonych. Delikatnie intensyfikuje kolor i ułatwia późniejszą pielęgnację gresu. Nie zawiera rozpuszczalników.

  zastosowanie  

Do wszystkich rodzajów gresu polerowanego i niepolerowanego znajdujących się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
1 l.
Składowanie:
Należy przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze powyżej 5 °C. Chronić przed mrozem.
Podłoże musi być suche, oczyszczone z kurzu, brudu, resztek wapnia i cementu. W
zależności od rodzaju zabrudzeń najlepiej zastosować jeden z preparatów czyszczących – Gres Cleaner, Wax Cleaner lub Cement Cleaner. Preparat jest gotowy do użycia. Nanosić za pomocą pędzla, gąbki lub miękkiej szmatki. Zaleca się nałożenie dwóch warstw w odstępie ok. 2 godzin. Nadmiar preparatu należy usunąć suchą szmatką. Preparat osiąga pełną skuteczność po 24 h.
Przydatność: 24 miesiące od daty produkcji.
W zakresie rozwiązywania trudnych problemów i produktów o specjalnych wymaganiach, których nie obejmuje niniejsza karta techniczna, zapewniamy naszym Klientom własną fachową pomoc doradczą. Z chwilą wydania przez nas nowej karty technicznej niniejsza karta traci swą ważność.
Postać: ciecz
Baza: siloksany
Barwa: mlecznobiały
Zapach: bezwonny
Temperatura wrzenia/zakres temperatur wrzenia: ok. 100 °C
Temperatura zapłonu: Roztwór wodny, składniki o najniższej temp. zapłonu >100 st.C
Gęstość: 1,00 g/cm3
Rozpuszczalność w wodzie: Rozpuszcza się (roztwór wodny)
Zużycie: do 40 m2/1l
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt