chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Gres Cleaner

Środek do czyszczenia gresu

  właściwości  

Środek do czyszczenia gresu firmy Renove, jest preparatem przeznaczonym specjalnie do czyszczenia silnie
zabrudzonych powierzchni z gresu, zarówno szkliwionych jak i nieszkliwionych. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, tłuszcze, osady z rdzy i kamienia, przywracając pierwotną strukturę gresu nadając aksamitny wygląd.

  zastosowanie  

Do wszystkich rodzajów gresu – polerowanego i niepolerowanego.
Przywraca pierwotną strukturę gresu, nadaje aksamitny wygląd.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
1L, 5L
Składowanie:
Przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w suchy miejscu, w temperaturze powyżej 50 st.C. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.
W zależności od stopnia zabrudzenia preparat należy rozcieńczyć wodą 1:1, 1:3, 1:5. Nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać chwile aż środek zacznie działać. Rozpuszczony brud usunąć zwilżoną w wodzie gąbką lub szmatką. Silne zabrudzenia usuwać twardą szczoteczką, używając środka w postaci nierozcieńczonej. Preparat może być stosowany w automatach czyszczących. Do konserwacji gresu zaleca się używać impregnatu do gresu – Gres Protector.
Przydatność: 24 miesiące od daty produkcji
W zakresie rozwiązywania trudnych problemów i produktów o specjalnych wymaganiach, których nie obejmuje niniejsza karta techniczna, zapewniamy naszym Klientom własną fachową pomoc doradczą. Z chwilą wydania przez nas nowej karty technicznej niniejsza karta traci swą ważność.
Postać: Ciecz
Barwa: Bezbarwny
Zapach: Słaby
Gęstość: ok. 1,0 g/cm3
Rozpuszczalność w wodzie: Rozpuszcza się
Ph: ok. 6-7
Temperatura zapłonu: Roztwór wodny
Temperatura wrzenia/ zakres temp. wrzenia: ok. 100 st.C
Właściwości utleniające: Nie dotyczy
Zużycie: 20 - 40m2/ 1L.
Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt