chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » EasyCare- rewolucyjna nowość Dulux

EasyCare- rewolucyjna nowość Dulux

25.03.2015
Dzieciństwo to czas beztroski. Od dziś, dzięki rewolucyjnej nowości Dulux EasyCare, możemy stworzyć naszym dzieciom przestrzeń do rozwoju i nieskrępowanego wyrażania siebie!

Chemia budowlana -  Fot. Dulux
Fot. Dulux
Zabawa to ważny etap rozwoju naszych dzieci. Bez niej trudniej im poznawać świat i samych siebie. Jednak z powodu bałaganu nie zawsze chcemy, aby dom stał się placem zabaw. Teraz możemy pozwolić dzieciom być sobą! Wystarczy, że zabezpieczymy ściany nową, rewolucyjną farbą Dulux EasyCare.

Pierwsza farba z technologią hydrofobową


Dulux EasyCare to pierwsza na rynku farba o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnej powłoce, farba Dulux EasyCare odpycha wodę oraz inne płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. W efekcie plamy same spływają ze ściany.
Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux
Dulux EasyCare tworzy matowe powłoki 10x bardziej odporne* na szorowanie. Dzięki temu usuwanie plam i zabrudzeń jest dziecinnie łatwe, a kolory i powłoka ścian pozostają piękne na długo.

Paleta Dulux EasyCare stworzona we współpracy z architektami wnętrz odzwierciedla najnowsze trendy kolorystyczne, które można zastosować w każdym pomieszczeniu, nie tylko w pokojach dzieci. Optymalna ilość 48 kolorów ułatwia ich dobór i dopasowanie do każdego wnętrza. Od dziś również dekoracja staje się dziecinnie prosta!
Chemia budowlana -  Fot. Dulux
Fot. Dulux
Chemia budowlana -  Fot. Dulux
Fot. Dulux

Więcej nowości Dulux

Źródło: Dulux

REKLAMA:


Autor: Dulux - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt