chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Cleanlux Plus

Cleanlux Plus

20.06.2012
Firma Lakma Strefa poszerzyła swoją ofertę o nowoczesny preparat – Cleanlux Plus. Produkt przeznaczony jest do usuwania wyjątkowo uporczywych zabrudzeń powstałych w trakcie przeprowadzania remontu. Świetnie się sprawdza w przywróceniu czystości w odnawianym pomieszczeniu.

Chemia budowlana - Fot. Lakma Strefa
Fot. Lakma Strefa
Po zakończeniu prac remontowych, często odkrywamy, że w niektórych miejscach powstały trudne do usunięcia zabrudzenia. W trakcie odświeżania koloru wnętrza, nietrudno o pochlapanie farbą kafelek czy włączników światła, a w czasie wymiany okien – o pozostawienie śladów zaprawy murarskiej. Co prawda, możemy spróbować usunąć zabrudzenia tradycyjnymi metodami – tutaj nieodzowna bywa szmatka z nasączoną benzyną ekstrakcyjną. Jednakże sposób ten obarczony jest wadami. Przykładowo benzyna źle reaguje z plastikiem, co może spowodować przebarwienia na włącznikach czy listwach. Dlatego też warto zastosować specjalistyczny preparat do usuwania zabrudzeń po remoncie taki jak Cleanlux Plus.
Przeczytaj również: Porastanie elewacji
REKLAMA:


Sprawdzona receptura


Receptura płynu Cleanlux Plus oparta jest na silnych, choć bezpiecznych składnikach. Dzięki zawartości anoniowych środków powierzchniowo czynnych, takich jak kwas siarkowy, estry alkilowe i sole sodowe oraz środków alkalicznych, preparat jest wyjątkowo skuteczny w rozpuszczaniu i usuwaniu brudu. Płyn skutecznie walczy z zabrudzeniami, z którymi nie radzą sobie inne środki, dlatego świetnie sprawdzi się w sytuacjach, w których zawiodły inne metody.

Cleanlux doskonale poradzi sobie w doczyszczaniu mieszkania po przeprowadzeniu gruntownego remontu. Z preparatem z łatwością pozbędziemy się pozostałości po farbach, emaliach, lakierach wodorozcieńczalnych, a także po klejach i zaprawach budowlanych. Dodatkowo środek usunie tłuste plamy po olejach i smarach oraz uporczywy i lepki brud. Produkt może być stosowany do wszystkich rodzajów powierzchni.

Dane techniczne:


Pojemność: 750 ml
Cena: 10,99-11,99 zł
Przeczytaj również: Wiosenne porządki z Mellerudem
Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt