chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » 5 lat marki Artelit Professional

5 lat marki Artelit Professional

19.07.2010
Znana i ceniona przez parkieciarzy polska marka Artelit Professional towarzyszy im w codziennej pracy już od 5 lat. Ta szeroka, systemowa oferta produktów do parkietów oraz do wykładzin z powodzeniem konkuruje z uznanymi w branży markami zagranicznymi.

Chemia budowlana - Klej Hybrydowy HB-810 Fot: Artelit Professional
Klej Hybrydowy HB-810 Fot: Artelit Professional
Pierwsze produkty sygnowane marką Artelit Professional pojawiły się na polskim rynku 5 lat temu. Oferta stanowiąca początkowo 14 produktów była systematycznie poszerzana. Obecnie obejmuje ona kompletny system pozwalający wykonać całość prac związanych z przygotowaniem i ułożeniem podłóg. Wśród 40 różnych produktów znajdują się preparaty służące do gruntowania podłoża, klejenia parkietów oraz wykładzin obiektowych, a także lakierowania podłóg drewnianych.
Przeczytaj również: Klej do luster EXPERT LINE
REKLAMA:


Konsekwentny rozwój systemowej oferty produktów


Środki gruntujące, masy naprawcze i wyrównujące, kleje oraz chemia nawierzchniowa marki Artelit Professional charakteryzują się stabilną jakością oraz łatwością i wygodą stosowania. Tak szeroka oferta i wykorzystanie najnowszych technologii, to odpowiedź marki na potrzeby profesjonalnych wykonawców.

- Systematyczne udoskonalanie produktów oraz wprowadzanie nowości, to efekt stałego monitoringu rynku – mówi Janusz Ciszek, Dyrektor Sprzedaży Systemów Podłogowych Artelit Professional. – Dzięki ścisłej współpracy z firmami branży parkieciarskiej oraz pracom badawczym działów technologicznych możemy spełniać oczekiwania profesjonalistów i dostarczać im produktów o najwyższej jakości.

Systemowa oferta marki Artelit Professional jest stale poszerzana. W bieżącym roku asortyment uzupełniły dwa nowe produkty: Grunt poliuretanowy niskoemisyjny PB-235 oraz Klej Hybrydowy HB-810.
Chemia budowlana - Grunt poliuretanowy niskoemisyjny PB-235 Fot: Artelit Professional
Grunt poliuretanowy niskoemisyjny PB-235 Fot: Artelit Professional
Grunt poliuretanowy niskoemisyjny PB-235 przeznaczony jest do wzmacniania podłoży przed zastosowaniem klejów poliuretanowych i hybrydowych. Charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia - parkiet można kleić już po 90 minutach od zagruntowaniu podłoża. Dodatkowym atutem gruntu jest brak zapachu, zwiększający komfort pracy z produktem.

Klej Hybrydowy HB-810 to produkt na bazie silanizowanych polimerów, który nie zawiera rozpuszczalników ani wody. Produkt jest rekomendowany do przyklejania wszystkich drewnianych elementów podłogowych. Po utwardzeniu pozostaje trwale elastyczny, dzięki czemu kompensuje efekty pracy drewna. Klej Hybrydowy HB-810 charakteryzuje się bardzo dużą siłą wiązania i neutralnym zapachem.

W najbliższych miesiącach planowane jest poszerzenie asortymentu Artelit Professional o systemową linię olejów do podłóg, połączoną z olejami koloryzującymi, a także uzupełnienie oferty lakierów do parkietu.
Przeczytaj również: Bolix PE - klej do ceramiki
Producent: Selena SA

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt