chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Intensywne kolory Artdecor od Mitech

Intensywne kolory Artdecor od Mitech

14.10.2019
Oferta tynków dekoracyjnych z miką poszerzyła się o 6 intensywnych kolorów Artdecor Intensive. Nowe kolory można zamówić korzystając z nowego wzornika systemów dekoracyjnych.

Chemia budowlana - Fot. Mitech
Fot. Mitech
Dzięki kombinacji barwionych intensywnych kruszyw, mamy do dyspozycji 6 kolorów, które doskonale imitują czarny bazalt, piaskowiec oraz granit.

Tynki dekoracyjne z miką nadają się do zastosowania w miejscach obciążonych mechanicznie np.: cokoły, detale architektoniczne, kolumny, lamperie wewnątrz i na zewnątrz budynków.Stosując Mitech Artdecor w połączeniu z szablonami dekoracyjnymi uzyskujemy dodatkowo efekt cegły, kamienia naturalnego lub łupanego.

REKLAMA:


Autor: mitech - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.3)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt