chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Moonlight – nowość w ofercie marki Primacol Decorative

Moonlight – nowość w ofercie marki Primacol Decorative

04.09.2019
Oferta marki Primacol Decorative poszerzyła się o nową farbę dekoracyjną. Produkt nazywa się Moonlight i daje efekt zbliżony do księżycowej poświaty.

Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell
Chemia budowlana - Fot. Unicell
Fot. Unicell

Moonlight Primacol Decorative to dekoracyjna farba do wnętrze, która po oświetleniu mieni się tysiącem drobinek połyskujących w odcieniach srebra (baza srebrna) i złota (baza złota). Dzięki specjalnym dodatkom strukturalnym farba daje również efekt trójwymiarowości i cieniowania, który kojarzy się z widokiem księżyca w pełni. Efekt trójwymiarowości, połyskujących drobinek i poświaty jest uzależniony od natężenia padającego światła. Może być delikatny i subtelny lub mocny i wyraźny.

REKLAMA:

Moolight to produkt półprzezroczysty, można go nakładać jako powłokę wierzchnią na ścianę pomalowaną wcześniej farbą lateksową w dowolnym kolorze. Farba daje możliwość przeprowadzenia szybkiego i bardzo efektownego odświeżenia ścian.Film instruktażowy:
https://www.youtube.com/watch?v=V86zMQrOjVs

Autor: Unicell Poland - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.1)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt