chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Tynk Silikonowy Optimal od MajsterPol

Tynk Silikonowy Optimal od MajsterPol

17.07.2019
Na rynek został wprowadzony nowy produkt sygnowany marką MajsterPol. Jest to cienkowarstwowy tynk zewnętrzny, w strukturze „baranka” o granulacji 1,5 mm. Prostota nakładania i mnogość kolorystyki (60 nowoczesnych kolorów pastelowych), gwarantuje estetykę wyglądu pokrytej powierzchni.

Chemia budowlana - Tynk Silikonowy Optimal. Fot. MajsterPo
Tynk Silikonowy Optimal. Fot. MajsterPo
Tynk Silikonowy Optimal może być stosowany zarówno jako warstwa wykończeniowa i dekoracyjna w ociepleniach zewnętrznych ścianach budynków w technologii ETICS, jak również w przypadku ścian nieocieplonych o charakterze mineralnym. Dzięki wysokiej paroprzepuszczalności nadaje się do stosowania zarówno na styropianie, jak i na wełnie mineralnej.

Produkt jest niezwykle odporny na działanie warunków atmosferycznych, a właściwości hydrofobowe zapewniają mu tzw. zdolność samooczyszczenia. Dodatkowo, dzięki zawartości specjalnego biocydu powłokowego, ochroni pokrytą powłokę tynkarską przed agresją biologiczną.

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt