chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowy Grunt Podkładowy od Dulux

Nowy Grunt Podkładowy od Dulux

09.05.2019
Naprawa uszkodzonych ścian, zabudowy i konstrukcje z karton gipsu, czy zmiana koloru w pomieszczeniach to częste zadania, z którymi mierzymy się podczas remontu. Dulux prezentuje nowy Grunt Podkładowy – produkt, który pozwala oszczędzi czas i pieniądze.

Chemia budowlana - Fot. Dulux
Fot. Dulux
Zadaniem Gruntu Podkładowego jest zmniejszenie i wyrównanie chłonności zarówno podłoża po częściowych naprawach, jak i niemalowanych wcześniej powierzchni kartonowo-gipsowych, tynków czy zapraw. Pozwala przy tym uzyskać gładką, matową powłokę, która niweluje optyczne nierówności i jest łatwiejsza do pomalowania. Dodatkowo, nałożona na nią farba emulsyjna utrzymuje się znacznie dłużej. Grunt Podkładowy stanowi więc istotną bazę, która umożliwia nie tylko uzyskanie równomiernie rozłożonego koloru, lecz także wydajniejszą aplikację farby nawierzchniowej i jej lepszą przyczepność.

Grunt Podkładowy Dulux docenią również osoby planujące zmienić dotychczasowe ciemne lub intensywne kolory we wnętrzach na bardziej stonowane i pastelowe. – Produkt świetnie kryje, dzięki czemu położymy mniej warstw nowej farby, aby schować stary kolor – mówi Nikodem Kowalski, Krajowy Menedżer Rynku Profesjonalnego i Szkoleń AkzoNobel. – Jest przy tym bardzo wydajny, nie chlapie i szybko schnie – dodaje.
Przeczytaj również: FAST GRUNT K
REKLAMA:


Samo zastosowanie Gruntu Podkładowego Dulux jest niezwykle łatwe. Do jego aplikacji wystarczy pędzel malarski lub wałek. Malując większe powierzchnie, można zastosować także metodę natryskową. Produkt dostępny jest w pojemnościach 3l i 8l.

Autor: Akzo Nobel Decorative Paints - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt