chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowość w ofercie Sopro – rewolucyjna Żywica silikatowa SH 649

Nowość w ofercie Sopro – rewolucyjna Żywica silikatowa SH 649

25.04.2019
Sopro SH 649 to dwuskładnikowa, bezzapachowa, szybkoutwardzalna, płynna żywica na bazie silikatów, zamknięta w innowacyjnych opakowaniach. Poręczne butelki pozwalają na łatwe mieszanie komponentów oraz niezwykle czystą i prostą aplikację – bez zachlapań i konieczności użycia dodatkowych narzędzi.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Produkt przeznaczony jest do szybkiego zamykania rys, pęknięć i nacięć w jastrychach, do osadzania i mocowania listew, szyn kątowych czy profili końcowych oraz klejenia betonu, ceramiki, kamienia naturalnego, drewna, metalu, a także niewielkich napraw. Sprawdzi się doskonale zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach – dzięki bezzapachowej formule nie sprawi kłopotu podczas zimowych prac remontowych przy zamkniętych oknach.

owość w ofercie Sopro to nie tylko synonim funkcjonalności, ale i szybkości. Bardzo dobra penetracja oraz krótki czas utwardzania sprawiają, że do dalszych prac można przystąpić po zaledwie 45 minutach.
REKLAMA:


Żywica nie zawiera rozpuszczalników, a jej niskoemisyjność potwierdza licencja EMICODE® wg GEV: EC1PLUS.

Rada eksperta Sopro: Przygotowanie produktu do użycia jest niezwykle proste. Składnik A dodajemy do składnika B, a następnie wstrząsamy butelką przez około 15 sekund, aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Zakończenie nakrętki przycinamy na odpowiednią szerokość i bezpośrednio z butelki wlewamy produkt w przekrój szczeliny, do jej górnej krawędzi. Jeśli na przygotowaną powierzchnię będzie nałożona masa szpachlowa lub zaprawa klejowa, świeżą żywicę Sopro SH 649 należy obsypać piaskiem kwarcowym Sopro QS 507.

Żywica jest sprzedawana w zestawie z 10 klamrami do jastrychu.Producent: Sopro
Zużycie: w zależności od struktury podłoża i metody aplikacji ok. 1,7 kg/l
Wytrzymałość końcowa: 53 N/mm2 po ok. 24 godzinach
Cena: 77,90 pln brutto – komplet.

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
kuma.pl sukcesgroup.pl
gethome.pl
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt