chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowa linia produktów ATLAS

Nowa linia produktów ATLAS

17.01.2019
Czyszczenie, impregnacja i pielęgnacja powierzchni to wyzwania, z którymi zmagają się fachowcy w trakcie prowadzonych prac budowlanych oraz inwestorzy, którzy pragną przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem wnętrz. Dziś środki to czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji oferuje ATLAS, który na rynek wprowadził właśnie linię 15 produktów. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie czystości w miejscu pracy oraz wyjątkowego wyglądu powierzchni w domowym zaciszu.

Chemia budowlana - Produkty do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji. Fot. Atlas
Produkty do czyszczenia, impregnacji i pielęgnacji. Fot. Atlas

Czyszczenie


Środki czyszczące ATLAS dedykowane są profesjonalistom oraz domownikom szukającym bezpiecznych i skutecznych rozwiązań do usuwania wyjątkowo trudnych zabrudzeń takich, jak: pleśnie, grzyby, glony, porosty, zaprawy mineralne lub po żywicach organicznych (fugi, tynki, farby, grunty i silikony).
Wyjątkowa receptura produktów pozwala również całkowicie usunąć starą lub wadliwie położą fugę epoksydową, silikon. Sprawdzają się także przy usuwaniu starych powłok malarskich z dużych powierzchni oraz do czyszczenia urządzeń budowlanych.
Produkty ATLAS sprzedawane są w wygodnych opakowaniach.

W skład grupy produktów do czyszczenia wchodzą:


- ATLAS MYKOS PLUS – koncentrat do zwalczania alg, grzybów i porostów 1l; 5l
- ATLAS do usuwania zabrudzeń po farbach, gruntach i tynkach 1l
- ATLAS koncentrat do silnych zabrudzeń cementowych 1l
- ATLAS do usuwania zabrudzeń po fugach epoksydowych 1l
- ATLAS do usuwania silikonu 0,15 kg

REKLAMA:


Impregnacja


Utrzymanie nienagannego wyglądu i funkcjonalności okładzin z kamienia naturalnego, betonu i gipsu zapewniają produkty ATLAS z linii IMPREGNACJA. Dzięki dodatkom hydro- i oleofobowym chronią powierzchnie przed powstawaniem zabrudzeń i plam z wody, tłuszczu, wina, kawy, herbaty wina czy oleju.

Środki do impregnacji ATLAS gwarantują niezmieniony wygląd zabezpieczonych powierzchni: marmuru, granitu, piaskowca, gipsu, beton czy lastryko.

Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.6)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt