chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Farba PROFESSIONAL 013

Farba PROFESSIONAL 013

09.10.2017
Farba PROFESSIONAL 013 to nowy produkt KREISEL dedykowany do agregatów malarskich.

Chemia budowlana - Farba PROFESSIONAL 013, Fot. Kreisel
Farba PROFESSIONAL 013, Fot. Kreisel
W procesie produkcji skupiono się przede wszystkim na dostosowaniu farby do malowania agregatem ciśnieniowym, dzięki temu produkt nie stwarza problemów aplikacyjnych. FARBA PROFESSIONAL 013 to wyrób na bazie specjalnych polimerów, które pozwalają na dużo większą siłę krycia farby przy nakładaniu jej agregatem. Strumień wyrzucanej farby z pistoletu jest równomierny, co wpływa na jakość powłoki. Po wyschnięciu powłoka farby jest dużo bardziej gładka. Nie ma także widocznych połączeń tak, jak to czasem bywa przy malowaniu ręcznym (widoczne pociągnięcia pędzla, delikatna faktura po malowaniu wałkiem). FARBA 013 to produkt do wnętrz, szczególnie nadaje się do malowania dużych powierzchni np. klatek schodowych.

Dostępna jest w tylko w kolorze białym, w opakowaniach 18l.
REKLAMA:


FARBA PROFESSIONAL 013 to idealne uzupełnienie wyrobów przeznaczonych do nakładania mechanicznego: tynków gipsowych 651L, 651T, gładzi gipsowych 601 i 604 oraz polimerowych 603.

ZALETY:


- do agregatów malarskich,
- łatwość i szybkość aplikacji,
- wysoka wydajność,
- stabilna jakość,


Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt