chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Bondex Smart-Paint: w ofercie cztery nowe odcienie bieli

Bondex Smart-Paint: w ofercie cztery nowe odcienie bieli

04.05.2017
Biel jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych kolorów wśród Polaków. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie, marka Bondex poszerzyła dotychczasową kolorystykę ceramicznej farby plamoodpornej Bondex Smart Paint, wprowadzając cztery nowe odcienie bieli, które umożliwiają stworzenie modnych stylizacji mieszkania. Tzw. kolekcja off-white trafiła do sprzedaży z początkiem kwietnia.

Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex
Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex

Choć biel bieli nierówna, jej odcienie różnią się stopniem nasycenia barwy, wciąż jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów. Rozjaśnia i optycznie powiększa każdą przestrzeń, pozwala w bezpieczny sposób łączyć ze sobą różne przedmioty, eksponuje i podkreśla ich naturalne piękno. Pomimo tego, że biel towarzyszy nam codziennie, każdy z nas postrzega tę barwę nieco inaczej. W zależności od pomieszczenia i jego charakteru – nowoczesne, klasyczne czy bardziej sielskie – możemy wybrać jeden lub więcej odcieni białej farby. Pozwoli to nam zbudować odpowiedni nastrój we wnętrzu.

Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex
Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex

Kolekcja Off-white to cztery nowe odcienie bieli popularnej farby Bondex Smart Paint, które uzupełniły dotychczasowy kolor „Biały ponad wszystko”. Każdy posiada charakterystyczną nazwę: „Biały trochę szary”, „Biały idealny”, „Biały w szampańskim nastroju” oraz „Biały niezwykle przytulny” wskazującą nasycenie barwy. Kolory te oznaczone zostały specjalnymi symbolami określającym jej nasycenie: ciepłe lub zimne.
Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex
Chemia budowlana - Fot. Bondex
Fot. Bondex

„Biały trochę szary” jest chłodny, industrialny. Dobrze prezentuje się w towarzystwie różnych metali, betonu, kamienia oraz drewna. Łącząc go z kolorami powinniśmy postawić na odcienie przybrudzone, monochromatyczne, jasne – pastelowe. „Biały idealny” jest neutralny. Komponuje się z większością kolorów, jednak preferuje towarzystwo barw ciemnych i głębokich. „Biały w szampańskim nastroju” – inspirowany ekologią, naturą i krajobrazem – doskonale łączy się z kolorami ziemi. Ostatni – „Biały niezwykle przytulny”, symbolizuje eklektyzm, zwiewność, naturalność i romantyzm. Sprawdzi się we wnętrzach w stylu boho, pełnych intensywnych kolorów, orientalnych wzorów oraz delikatnych tkanin.

Linia Off-white uzupełniła dotychczasową ofertę ceramicznej farby Bondex Smart Paint składającą się z 50. modnych kolorów. Nowa kolekcja bieli zachowuje dotychczasowe właściwości farby . Bondex Smart-Paint, produkowana w oparciu o innowacyjny system Hybryd 4w1, charakteryzuje się najwyższym stopniem plamoodporności. Oznacza to, że malowane podłoże jest odporne na plamy i płynne zabrudzenia, takie jak: kawa, herbata, ketchup, majonez, i wiele innych. Warto pamiętać, że wszystkie farby plamoodporne uzyskują pełne właściwości po około czterech tygodniach od malowania. Wówczas większość zabrudzeń usuniemy letnią wodą i miękką ściereczką.
REKLAMA:

Parametry użytkowe:


Sposób nanoszenia: pędzel, wałek, natrysk,
Nanoszenie drugiej warstwy: po 3 h,
Schnięcie: 3 h,
Wydajność przy jednej warstwie: do 14 m2/l,
Liczba warstw:  2,
Pojemność opakowania: 2,5 l.

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt