chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Farba Sigma Brandicolor

Farba Sigma Brandicolor

28.04.2017
Sigma Coatings prezentuje nowy produkt z serii nowości 2017.

Chemia budowlana - Fot. Sigma
Fot. Sigma

Opis produktu:


Sigma Brandicolor to silnie kryjąca, profesjonalna farba akrylowa do ścian i sufitów, dostępna w ponad 6000 kolorów. Jej formuła zapewnia komfortową i szybką aplikację, a pomalowana powierzchnia jest odporna na wielokrotne szorowanie, dzięki czemu malowanie ścian i sufitów staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Od marca w sprzedaży dostępna jest nowa farba dyspersyjna Sigma Brandicolor. Produkt charakteryzuje się najwyższą siłą krycia, oznaczoną pierwszą klasą. Dzięki formule pozbawionej lotnych składników aktywnych, przyciągających kurz z powietrza, powierzchnia może pozostać czysta przez dłuższy czas. Co więcej, mikroporowata powłoka zapewnia doskonałą paro przepuszczalność – „oddychalność” ścian i sufitów.
REKLAMA:


Ponad 6000 kolorów dostępne jest w komputerowym systemie kolorowania Color Pro. Farba gwarantuje uzyskanie matowego wykończenia. Produkt można aplikować przy użyciu pędzla, wałka lub natrysku.

Zawodowi wykonawcy w wyborze materiałów wykończeniowych sugerują się przede wszystkim właściwościami, które mają zagwarantować ułatwienie prac. – Profesjonaliści z branży budowlanej bardzo cenią sobie w farbach wysoką siłę krycia. Im jest silniejsza, tym mniejszy nakład pracy trzeba włożyć w pomalowanie podłoża. Co ważne, ewentualne poprawki można nanieść metodą „mokre na mokre”, co jeszcze bardziej ułatwia i przyspiesza wykańczanie ścian – podsumowuje Piotr Nowacki, brand manager marki Sigma Coatings.

Emission Lösemittel Frei (E.L.F.) to symbol zapewniający, że formuła farby została opracowana w trosce o środowisko i bezpieczeństwo ludzi. Takie postępowanie pomaga ograniczać występowanie szkodliwych substancji w powietrzu. Produkty z tym znakiem nie zawierają rozpuszczalników oraz plastyfikatorów, co pozwala zoptymalizować higienę w pomieszczeniach. Charakteryzują się też słabszym zapachem oraz niską emisją lotnych związków organicznych (LZO).

(Oceń ten artykuł):
(2)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt