chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Strefa wykonawcy, fachowca Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » strefa wykonawcy » Nowa kolekcja Tikkurila Color Now Clay

Nowa kolekcja Tikkurila Color Now Clay

23.03.2017
Wystarczy postawić na zestawienia barw z palety Clay marki Tikkurila. Najnowsze kolorystyczne propozycje pozwolą poczuć bliskość natury, zachęcając do odprężenia i wyciszenia.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

Nazwa odcienia Siesta z palety Clay nawiązuje do filozofii slow life, czyli życia w spokojnym tempie. Wnętrza w ciepłych tonacjach barw wytworzą sielski klimat i z pewnością zachęcą do popołudniowego wypoczynku. Całości wystroju dopełnią naturalne dodatki, takie jak drewniany stolik, ramki obrazów czy stylowy abażur.

Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila

W kolekcji Clay Tikkurila łączy kolory, które pozwalają przywrócić naturalny ład i porządek, godząc świat natury z tym wykreowanym przez człowieka. Delikatne pastelowe odcienie Riviera i Seagull zestawione z intensywnym granatem Denim przywodzą na myśl linię morskiego horyzontu obserwowanego z piaszczystej plaży. W takim otoczeniu życie w zgodzie z naturą będzie jeszcze pełniejsze i przyjemniejsze.
Chemia budowlana - Fot. Tikkurila
Fot. Tikkurila
Każdy powinien mieć takie miejsce, w którym czuje się dobrze i może spędzić przyjemnie chwilę z samym sobą. W domu warto do tego celu wygospodarować odpowiednią przestrzeń, na przykład kącik do czytania.

Urządzony w ciemnych barwach ziemi będzie sprzyjał wyciszeniu po dniu pełnym wrażeń. Zieleń roślin będzie zaś dobrze komponować się z odcieniem Mole z kolekcji kolorystycznej Tikkurila Color Now, ożywiając całą aranżację i wpływając korzystnie na nasze samopoczucie.

REKLAMA:
Autor: Tikkurila - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

dla Wykonawców

Programy partnerskie
Reklama
STREFA PARTNERA
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt