chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA opublikowała wyniki finansowe po czterech kwartałach 2016 roku. Grupa Kapitałowa podsumowała rok 2016 rekordowym zyskiem netto i jednym z lepszych w swojej historii wynikiem przychodów netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów.

Nowe oznakowania na opakowaniach klejów firmy MAPEI

Firma Izohan na 4 miejscu w klasyfikacji regionalnej i 59 pozycji na liście ogólnopolskiej Diamentów Forbes.

Ukazał się już lutowy numer miesięcznika IZOLACJE, w którym omawiamy skuteczność środków iniekcyjnych. Radzimy też, jak naprawiać uszkodzone i zarysowane tynki.

Grupa Selena wzmacnia działalność w Bułgarii – w lutym przedstawiciele spółki zaprezentowali w Sofii plany i kierunki rozwoju Seleny Bułgaria.

Czwarta, ostatnia w tym sezonie odsłona Tikkurila Lododisco - tym razem organizatorzy zaprosili uczestników do zabawy w klimacie Walentynkowym.

Giorgio Squinzi w 80. rocznicę powstania Grupy MAPEI: „Wzrost był od zawsze moją obsesją”

Kolejne starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka!

"Ochrona drewna ogrodowego" - tak brzmi tytuł i taka jest też tematyka kolejnego już w tym sezonie bezpłatnego seminarium, organizowanego przez firmę Remmers Polska...

Niedawno odbyła się X edycja przedsięwzięcia „Przeciągnij Smoka przez Wisłę”.

Certyfikat dla wykonawcy

Od kilku lat Gali Builder Awards towarzyszy finał organizowanego przez miesięcznik „Builder” Konkursu dla Młodych Architektów.

Przed niespełna dwoma miesiącami wnętrza sanockiego oddziału dziecięcego wypełniły radosne kolory i barwne postaci od Śnieżki. Już wtedy organizatorzy akcji zapowiedzieli, że dla placówki przygotowywana jest jeszcze jedna niespodzianka. Jej wręczenie nastąpiło w walentynkowe przedpołudnie, 14 lutego 2017 roku.

w Hotelu Binkowski w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia Diamentów Forbsa 2017 r.

Eksperci z Akademii Technicznej PPG Deco Polska rozpoczynają cykl „Techniczne zawody z przyszłością”, w którym przybliżą ścieżki kariery w poszczególnych profesjach z branży wykonawczej.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt