chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

CEMEX Polska już po raz trzeci został wyróżniony tytułem „Firma Dobrze Widziana” w konkursie organizowanym przez Business Centre Club, pod patronatem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Uroczysty finał konkursu odbył się 24 kwietnia br.

Nowe odcienie od Beckers: stonowane Neutral i Tender, delikatne Panna Cotta i Supernova oraz nasycony Ceramic.

11 maja 2017 roku w Ożarowie Mazowieckim rozpocznie się IV Międzynarodowa Konferencja ETICS, firmowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) wspólne forum polskiej branży ociepleń i chemii budowlanej.

21-23.04.2017 r. w centrum wystawienniczym PTAK WARSAW EXPO odbyła się II edycja Targów Budowlanych Building Solutions.

20 kwietnia 2017 r. w Krakowie odbył się II Ogólnopolski Kongres Niskiej Emisji.

W dniach 21-23.04.2017 firma Rigips wspólnie z markami Weber i Isover brała udział w Centralnych Targach Budowlanych, które odbyły się w Nadarzynie w hali PTAK Warsaw Expo.

21-23 kwietnia 2017 r. w Centrum Targowym – Chemobudowa – Kraków S.A. odbyła się kolejna edycja targów budowlanych.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu (PSPS) włączyło się w zainicjowaną przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa środowiskową debatę na temat parametryzacji wyrobów budowlanych.

Od stycznia do marca 2017 roku oddano do użytkowania więcej mieszkań niż przed rokiem. Wzrosła również liczba pozwoleń na budowę i liczba nowych budów ? wynika z najnowszych danych GUS dotyczących budownictwa mieszkaniowego. To dobre wieści dla całej branży, również producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych.

W dniach 18-21 kwietnia 2017 odbyły się jubileuszowe, dwudzieste już Warszawskie Spotkania Konserwatorskie „Sztuka Konserwacji”.

SZYBKI BETON B-30 445 to innowacyjny produkt, którego najważniejszą cechą jest szybkość wiązania. Produkt zaczyna wiązać już po 15 minutach od zmieszania go z wodą, a po 2 godzinach można go wstępnie obciążać.

Firma IZOHAN unowocześnia opakowania swoich produktów tak, aby wyróżniały się spośród innych, a jednocześnie dostarczały klientom niezbędne dane w czytelny sposób. To zmiana, która znacząco podnosi jakość artykułów, poprzez łatwiejszą identyfikację oraz dostęp do kluczowych informacji o wyrobie.

Obecnie, po 14 latach od inauguracji produktu, technolodzy PCI opracowali nową recepturę PCI Nanolight®, jeszcze bardziej odpowiadającą obecnym oczekiwaniom profesjonalnych płytkarzy.

Do grona uczelni współpracujących z marką Tikkurila dołączył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Firma badawcza IBP Research, specjalizująca się w analizach rynku chemicznego i materiałów budowlanych, opracowała kolejny raport na temat dystrybucji materiałów budowlanych w Polsce.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt