chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W czerwcowym wydaniu miesięcznika IZOLACJE piszemy m.in. o klejach do płytek na bazie białego cementu. Warto wiedzieć, jakie mają zalety i kiedy je stosować.

Zespół Szkół w Pustyni zdobył I miejsce w akcji zorganizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Promocja obowiązywała od 15 maja, a swój finał miała 14 czerwca, kiedy to zostały podliczone głosy i wyłonieni zwycięzcy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół z Paszczyny, a trzecie placówce z Brzeźnicy.

W tym roku sieć PSB Mrówka powiększyła się o 18 nowych placówek, osiągając tym samym liczbę 250 marketów dysponujących łącznie powierzchnią ponad 290 tys. mkw.

To był weekend pełen sportowych emocji! Na stadionie Igloopolu w Dębicy w dniach 17 i 18 czerwca można było zobaczyć cały wachlarz emocji – od radości, poświęcenia, śmiechu, aż do łez wzruszenia. Na jubileuszowej edycji Śnieżka Cup pojawiło się ponad 1000 młodych piłkarzy z czterech województw.

Marka CEKOL po raz kolejny uzyskała zaszczytny tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku w kategorii Produkty do Gładzenia i Wyrównywania Ścian.

Od maja b.r., klienci wybranych oddziałów sieci Onninen na Litwie, mogą cieszyć się poszerzoną ofertą kołków fischer. Rozpoczął się bowiem, udany debiut najnowszego kołka DUOPower, należącego do rodziny DUOline.

Soudal, inwestując w innowacyjność swoich produktów, od ponad 50 lat wyznacza kierunek rozwoju branży chemii budowlanej i zdobywa prestiżowe nagrody. W tym roku po raz kolejny znalazł się na szycie rankingu i został uhonorowany nagrodą – Budowlana Marka Roku 2017.

Niezwykle emocjonujący etap głosowania internautów w tegorocznej edycji konkursu „Kolorowe Boiska” już za nami! Jak co roku, odzew i skala zaangażowania małych miejscowości w ogólnopolski program promowania aktywności fizycznej wśród najmłodszych oraz zapewniania dzieciom najlepszych warunków do uprawiania sportu, od 11 lat organizowany przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA., przekroczył optymistyczne oczekiwania.

22 maja br. ruszył Konkurs dla Wykonawców dotyczący systemów ociepleń Caparol – Capatect Carbon, Longlife i Classic. Do tej pory poznaliśmy już sześciu zwycięzców cotygodniowych etapów konkursu.

Producenci stawiają na nowoczesne rozwiązania skracające czas wykonywania prac

Firma ECORSON zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia w zakresie nakładania farb i tynków dekoracyjnych w systemie firmy ECORSON.

Firma Bolix została laureatem tego prestiżowego odznaczenia. Nagrodzony został system ocielenia oparty na tynku silikonowym.

Zestaw produktów ATLAS Złoty Wiek został wyróżniony Medalem Targów Kielce podczas XVIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbyła się w dniach 12-14 czerwca 2017. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Bogusław Uchman – kierownik ds. rozwoju marki ATLAS Złoty Wiek.

W otwartym niedawno Muzeum Warszawy, które mieści się w kamienicach przy Rynku Starego Miasta wykorzystano materiały firmy Keim.

Firma Unicell Poland, producent farb i chemii budowlanej marki Primacol, została uznana przez Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku za najlepszego pracodawcę wśród dużych przedsiębiorstw w powiecie białostockim.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt