chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W dniach 6-9 grudnia 2017r., w Kudowie-Zdroju odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Techniczna REMO, organizowana przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Po raz kolejny Kapituła Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" przyznała nam Certyfikat Jakości Biznesu, potwierdzający rzetelne i etyczne prowadzenie działalności.

Wybieramy firmę roku 2017.

14 listopada 2017 r. W Wieliczce odbyła się uroczysta gala, podczas której krakowski oddzał fischer, świętował 20. rocznicę obecności na rodzimym rynku. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście.

5. grudnia 2017r. w Zespole Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu lokalna firma MITECH zrealizowała dla uczniów technikum budowlanego pierwsze profesjonalne szkolenie w zakresie wykonywania tynków cienkowarstwowych i dekoracyjnych.

W Szczyrku Blue Dolphin nr 1, w kategorii najliczniejsze drużyny.

Firma Multigips uruchomiła nową linię produkcyjną.

10 prelekcji na tematy związane z rynkiem, legislacją oraz wyrobami i technologiami stosowanymi w chemii budowlanej, a także warsztaty praktyczne i debata branżowa, to dorobek Konferencji Przemysłu Chemii Budowlanej, która 5 grudnia br. odbyła się w Warszawie.

To nie był Święty Mikołaj do jakiego przywykliśmy…. Sanie zaparkowane w Laponii, renifery śmigające po tafli lodowiska, a i sam Mikołaj, który zazwyczaj ma problem z przeciśnięciem się przez komin, wyglądał na miłośnika sportu, a zwłaszcza ślizgania na łyżwach….

Premiera najnowszej publikacji BuilderExclusive dedykowanej nowej siedzibie Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.

Wybierając kolor ścian w pomieszczeniu często stajemy przed trudnym wyborem. Eleganckie beże, stonowane pastele, a może ognista czerwień? W poszukiwaniu natchnienia, warto zajrzeć do najnowszego katalogu aranżacyjnego marki Jedynka – znajdziemy w nim wiele kolorystycznych inspiracji, które ułatwią odkrycie wymarzonej stylizacji.

Coraz mniej czasu pozostało architektom, inwestorom i wykonawcom, by stanąć do walki o tytuł Fasady Roku 2017, 10 tys. zł oraz pewne miejsce w międzynarodowej odsłonie zmagań – Baumit Life Challenge, w której stawką jest tytuł Europejskiej Fasady Roku i jeszcze większe nagrody finansowe. Lista kandydatów zostanie zamknięta 31 grudnia 2017 r. Tym samym tegoroczna odsłona konkursu wchodzi na ostatnią prostą.

Ogólnopolski konkurs filmowy „Nakręć się na czarne kropki” organizowany przez Termo Organikę, producenta popularnego styropianu „Dalmatyńczyk”, został rozstrzygnięty.

Każdy doskonale zna ten obrazek: średniej wielkości miasto, a w nim atakujące zewsząd szpecące banery, irytujące neony, nachalne reklamy głosowe. Ani to ładne, ani przyjemne, kwestia skuteczności też pewnie jest dość dyskusyjna. Tak nie musi być. Wystarczy przecież odrobina wyobraźni, by wyjść poza utarte schematy i zaistnieć czymś zupełnie nietuzinkowym. Ta niełatwa sztuka udała się jednemu z przedsiębiorstw w Tomaszowie Mazowieckim.

W miniony czwartek, 30 listopada 2017 roku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, po raz szesnasty odbyła się uroczysta Gala Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Podczas wydarzenia dwiema statuetkami nagrodzona została Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt