chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Nie musisz się ograniczać paletą barw producenta!

StoJournal jest czasopismem dla projektantów, architektów i inwestorów. Kolejne wydania StoJournal zawierają obszerne informacje dotyczące wybranej tematyki branżowej, wsparte prezentacją interesujących pod względem architektonicznym obiektów budowlanych oraz szczegółów technicznych zastosowanych rozwiązań.

Zwrot kosztów za materiały Greinplast zużyte na wykonanie elewacji wygrywa pan Mateusz Skrobacz z Krzemienicy.

Firma Dragon wspiera sport oraz lokalne wydażenia w Skawinie. 17 września mielismy zaszczyt być sponsorem tej inicjatywy.

W ramach cyklu spotkań „Czwartki Budowlane”, organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa oddział w Szczecinie, pan Maciej Nocoń Kierownik Działu Zarządzania Produktem quick-mix przedstawił prezentację pt. "Remonty zawilgoconych obiektów zabytkowych oraz remonty historycznych elewacji".

Magazyn wewnętrzny Śnieżki zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim Konkursie Biuletynów Firmowych 2017. To już drugie wyróżnienie w tym roku – w czerwcu „W kolorze” zajęło najwyższe miejsce na podium w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing Awards „Szpalty roku 2017”.

11-12.10-.2017 r. w Poznaniu odbyły się V Targi Bricomarche, na których oczywiście nie zabrakło Blue Dolphin.

5 października 2017 r. Warszawa gościła IV Europejskie Forum ETICS, jedno z kluczowych tegorocznych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Konferencja spotkała się z rekordowym zainteresowaniem, gromadząc 270 osób z Europy, Chin, Japonii i Stanów Zjednoczonych, najwięcej w dotychczasowej historii tej cyklicznej imprezy.

W październiku b.r. zakończone zostały prace nad przebudową serwisu internetowego quick-mix.pl

Grupa Paroc rozbudowuje i zwiększa możliwości produkcyjne zakładu w Trzemesznie

Pierwszy raport społecznej odpowiedzialności biznesu Lafarge w Polsce otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy debiut oraz wyróżnienie w kategorii Nagroda dziennikarzy. Raport nagrodzono za jego kompleksowość oraz całokształt działań Lafarge w Polsce.

Wybitni architekci, przedstawiciele branży budowlanej i prasy branżowej – wiemy, już kto będzie oceniał realizacje walczące o tytuł „Fasada Roku 2017”. Znane autorytety zasiadające w Jury konkursu firmy Baumit to już standard. Kto będzie rozdawał karty w walce o zwycięstwo w tegorocznej edycji krajowych zmagań i bilet do międzynarodowej fazy rozgrywek?

Konkurs na najlepszy raport społeczny rozstrzygnięty – spośród 44 publikacji, wydanych przez czołowe firmy i organizacje działające w Polsce, najlepszy okazał się Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska. Publikacja zdobyła także Nagrodę Ministra Rozwoju i Finansów oraz Pierwsze wyróżnienie dziennikarzy. Organizatorami konkursu Raporty Społeczne są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Patronat nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów.

6 października 2017 r. w Szóstce k/Drelowa na Lubelszczyźnie odbyło się oficjalne otwarcie profesjonalnego boiska od Śnieżki! To jedenasty taki obiekt wybudowany w ramach ogólnopolskiego programu „Kolorowe Boiska”.

27 września minął pierwszy termin zgłoszeń na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Jak informują organizatorzy wydarzenia, już na tym etapie zgłosiło się ponad 40% więcej Wystawców rok do roku. Są wśród nich niekwestionowani liderzy, ale nie brakuje zupełnie nowych wejść na rynek.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt