chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Posadzki Flowfresh zawierające antybakteryjny dodatek Polygiene®, wykonywane w technologii i z materiałów dostarczanych przez Flowcrete Polska, otrzymały uznawany na całym świecie certyfikat organizacji HACCP International na lata 2017–2019. To już kolejny certyfikat HACCP dla tych posadzek.

W sierpniowej edycji konkursu „Elewacja za darmo" firma Greinplast wybrała kolejną osobę.

Realizowana przez firmę Optolith inwestycja została wyróżniona w 21. edycji Plebiscytu Modernizacja Roku 2016.

Internauci wybrali NAJPOPULARNIEJSZĄ FARBĘ ROKU 2017!

Pierwszy temat tegorocznego IX Seminarium Spektrochemu dotyczyć będzie coraz popularniejszych w ostatnim czasie dyspersji ciśnieniowych kopolimerów VAE (Vinyl Acetate/Ethylene) – octan winylu/etylen.

Kilka dni temu firma Lakma otrzymała tytuł „Złotego Płatnika 2016” przyznawany przedsiębiorstwom za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Co roku Program Analiz Należności Euler Hermes wyłania firmy, uzyskujące w danym okresie najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Otrzymany tytuł niezmiernie cieszy, gdyż dowodzi iż jesteśmy doceniani jako rzetelna firma i godny zaufania partner biznesowy.

Tegoroczna Akcja Sprzątanie świata (15-17 września) odbywa się pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”.

8 września 2017 roku ponad 500 pierwszoklasistów z Dębicy wzięło udział w 6. edycji akcji „Bezpieczna droga do szkoły”.

Ruszył drugi sezon programu wnętrzarskiego „Domowe Rewolucje”. Po raz kolejny Dorota Szelągowska przeprowadzać będzie spektakularne metamorfozy w mieszkaniach bohaterów, korzystając z farb Beckers. Premierowe odcinki nowego sezonu emitowane są w każdą sobotę o godz. 22.00 na antenie HGTV Home & Garden.

Inwestycja w pogłębianie wiedzy, zwiększanie swoich umiejętności, nieustanne śledzenie nowości na rynku materiałów budowlanych – to fundament, który pozwala zdobyć zaufanie zleceniodawców, a tym samym ich pozytywne rekomendacje. Dlatego, aby rzetelnie budować swoją glazurniczą markę, warto regularnie uczestniczyć w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez liderów sektora budowlanego. A najbliższa ku temu okazja już 26 września. Tego dnia rusza bowiem kolejna odsłona Akademii Profesjonalisty Sopro.

Honorata Skarbek, polska wokalistka sceny pop, aktywna blogerka i youtuberka, jest obecnie na etapie wykańczania swojego nowego mieszkania. Do pomalowania wnętrz na biało i stworzenia efektów dekoracyjnych wybrała produkty marki Primacol.

Pasjonaci drewna i DIY mieli okazję zrealizować swoje autorskie projekty podczas cyklu Kreatywnych Warsztatów z Drewnochronem. W pięciu miastach w Polsce organizowane były bezpłatne zajęcia dla miłośników majsterkowania, podczas których uczestnicy mogli skonstruować funkcjonalne i ozdobne przedmioty do domu i ogrodu. Cykl warsztatów potrwał od 3 czerwca do 15 lipca br.

Największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego, firma Amica S.A., uhonorowała w dniu 29 sierpnia 2017 roku firmę LAKMA SAT sp. z o.o. wyróżnieniem DOSTAWCY ROKU 2016 w kategorii: „Jakość Dostarczanych Produktów i Terminowość Realizacji Dostaw”.

Szkolne wyprawki i mnóstwo atrakcji – tak w skrócie można opisać finał 6. edycji akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, adresowanej do dębickich pierwszoklasistów. Również w tym roku do projektu dołączyła Śnieżka, fundując dla wszystkich 505 uczniów plecaki i zapraszając najmłodszych do wspólnego malowania 100-elementowej kolorowanki o powierzchni 120 m2.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu przeciętny Polak zapytany o to, czym jest kickboxing, wzruszyłby ramionami. Dziś nie brakuje takich, którzy jednym tchem wymienią odmiany tej dyscypliny sportowej i największe sukcesy kadry narodowej. A tych nie brakuje i wiele wskazuje, że będzie ich jeszcze więcej, bo w macedońskim Skopje trwają właśnie Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów. W zmaganiach o tytuł mistrza kontynentu naszych młodych fighterów wspiera Baumit.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2017 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt