chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

20 listopada 2018 w Wejherowskim Centrum Kultury o godzinie 18 odbędzie się wystawa „Jan Kanty Fotograficzny”. Autorem zdjęć jest Grzegorz Funke.

AQUAMARINA to starannie zaprojektowany apartamentowiec oraz funkcjonalnie zaplanowany wokół niego teren rekreacyjno-sportowy z całorocznym basenem, gwarantuje doskonały wypoczynek o każdej porze roku zaledwie 150 m od plaży.

Międzynarodowy kongres skupiony na wartościach i społeczeństwie – zarówno w ujęciu regionalnym, jak i globalnym.

Po raz kolejny Firma Dragon została sponsorem VI już edycji sportowych zmagań pod hasłem Pokona Focha.

Trend zero waste, zakładający nieprodukowanie odpadów, i jego łagodniejsza forma less waste, dążąca do ograniczenia produkcji śmieci, to działania, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska przez odpady nienadające się do recyklingu.

To swoisty plebiscyt popularności marki.

Nowy budynek Archiwum Państwowego w Białymstoku znajduje się przy ul. Adama Mickiewicza 101, w dzielnicy Dojlidy.

Drewniane płyty, oszalowania z desek, płoty i domki ogrodowe starzejące się w stylu vintage: oto nowa moda.

Firma Mitech lubi ekstremalne wyzwania, dlatego w sobotę zmierzyła się z morderczym torem przeszkód Górskiego Runmageddonu w Kocierzu.

Firma Atlas, lider rynku chemii budowlanej, w wyjątkowy sposób przyłączyła się do świętowania obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji siedziba Atlasa przy ul. Kilińskiego 2 w Łodzi została przyozdobiona okolicznościową, biało-czerwoną grafiką.

Sopro posiada w swojej ofercie Preparat do impregnacji kamienia NFS 704 - gotowy do użycia, specjalny impregnat do okładzin z marmuru oraz innych kamieni naturalnych czy okładzin betonowych.

Powstał kolejny mural z wykorzystaniem produktów marki Farby KABE.

Oddział Dziecięcy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Zespołu Zakładów w Makowie Mazowieckim to już 28. punkt na mapie autorskiego programu społecznego „Dziecięcy świat w kolorach”, realizowanego przez Śnieżkę.

Inspiracje zaczerpnięte z historii i natury oraz mocne kolory

Kościół pw. św. Bartłomieja w Korytnicy Łaskorzewskiej to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt