chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Wzrost przychodów ze sprzedaży do 5,037 mld euro; wzrost w ujęciu organicznym o 2,7%

XXIII Konwent Stolarki VIP odbędzie się 6-7 grudnia 2018 roku w Niepołomicach.

Nagroda przyznawana firmom za sumienność, profesjonalizm i przejrzystość w prowadzonych działaniach.

Kotwy fischer FZP, działające w technologii podcinania zabezpieczyły pomnik wojenny na Hawajach

Międzynarodowe spotkanie producentów, dystrybutorów i użytkowników systemów zamocowań to okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami rynku elementów złącznych, którego łączną wartość oszacowano na ponad 78,1 mln euro (dane na podstawie raportu grupy Freedonia).

Do sukcesu w dużej mierze przyczynił się wspierany przez firmę ATLAS Bartłomiej Mróz, który tryumfował najpierw w rywalizacji indywidualnej i pokonał, po trzysetowym finale, jednego ze swoich największych rywali, a zarazem przyjaciela i partnera deblowego – Turka Ilkera Tuzcu.

W ramach akcji, w 49 miastach na terenie całej Polski, odbyło się łącznie 66 spotkań w sklepach Studio Koloru Tikkurila.

Paweł Kisiel zawodowo związany jest z Grupą Atlas od 2006 roku...

5 listopada 2018 roku na terenie zakładu Soudal Manufacturing Sp. z o.o. odbyły się profesjonalne ćwiczenia ratownicze.

VI Konferencja Przemysłu Chemii Budowlanej odbędzie się 4 grudnia 2018 roku w Warszawie.

Wyścig o miano Fasady Roku 2018 wystartował 1 kwietnia br. pod Honorowym Patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP) oraz Fundacji Twórców Architektury (FTA).

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018 jest ogólnopolskim programem konsumenckim prowadzonym przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Laboratorium w Cementowni Kujawy to w pełni zautomatyzowana jednostka, służąca do analizy głównych parametrów jakościowych mąki surowcowej, klinkieru i cementu.

20 listopada 2018 w Wejherowskim Centrum Kultury o godzinie 18 odbędzie się wystawa „Jan Kanty Fotograficzny”. Autorem zdjęć jest Grzegorz Funke.

AQUAMARINA to starannie zaprojektowany apartamentowiec oraz funkcjonalnie zaplanowany wokół niego teren rekreacyjno-sportowy z całorocznym basenem, gwarantuje doskonały wypoczynek o każdej porze roku zaledwie 150 m od plaży.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt