chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Silikony i pianki Tytan Professional - wiodącej marki Seleny, światowego lidera w segmencie pian poliuretanowych, już po raz kolejny zostały wybrane przez respondentów jako najlepsze w swojej kategorii w ogólnopolskim rankingu konsumentów. To potwierdzenie wysokiej pozycji oraz niesłabnącego zaufania, jakim Tytan cieszy się wśród wykonawców.

SKAŁA produkuje farby do wnętrz przeznaczone zarówno dla odbiorców przemysłowych, profesjonalnych malarzy jak i amatorów. Doświadczenie związane z produkcją farb połączono z innowacyjnymi technologiami, normami oraz wymogami ochrony środowiska.

Dla wielu Polaków lato to nie tylko czas na urlop i wypoczynek, ale również remont domu czy mieszkania. Ekipy budowlane mają zajęte terminy na wiele tygodni do przodu, a zleceniodawcy powierzają im coraz większy zakres czynności. Jeśli bowiem Polak zabiera się za remont mieszkania, to najczęściej zależy mu na zrealizowaniu kompleksowych prac w wielu pomieszczeniach i na dużej powierzchni.

Termo Organika, największy polski producent styropianu, ogłosiła wyniki konkursu na amatorski krótki film, którego motywem przewodnim było hasło #POSTAWNAGRAFIT. Nadesłane filmy oceniało jury, któremu przewodziła ambasadorka marki Termo Organiki Omenaa Mensah, a laureaci konkursu otrzymali nagrody pieniężne. Nagrodzone prace są już dostępne na stronie firmowej Termo Organiki.

Po raz pierwszy FFiL Śnieżka SA znalazła się w gronie uczestników konkursu „Raporty Społeczne”, w którym oceniane są raporty z zakresu społecznej odpowiedzialności/zrównoważonego rozwoju, raporty zintegrowane oraz sprawozdania na temat informacji niefinansowych. Prace poza jury ocenią także internauci. FFiL Śnieżka SA jest jedyną firmą w swojej branży, która znalazła się w gronie nominowanych.

Od teraz Silikon Sanitarny Sopro w czterech nowych odcieniach, doskonale współgrających z kolorami fug elastycznych, inspirowanych kojącymi barwami ziemi!

TIKKURILA - MARKA DOCENIONA PRZEZ KONSUMENTÓW – NAGRODY 2018

To oryginalny budynek o budowie kaskadowej. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano okna panoramiczne, które dają maksymalne doświetlenie wszystkich pomieszczeń.

Polski oddział Grupy fischer nawiązał współpracę z jednym z sześciu najlepszych startupów w Polsce – firmą SENSE Monitoring Inteligentne Dachy. Oba przedsiębiorstwa łączą wspólne cele oraz idea tworzenia prostych i skutecznych rozwiązań dla skomplikowanych problemów przy zapewnieniu całodobowego bezpieczeństwa.

Mimo że ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych pod względem warunków rynkowych, firma Soudal – światowy lider w sektorze chemii budowlanej – po raz kolejny wypracowała imponujące wyniki finansowe. Łączny obrót belgijskiego koncernu wyniósł 755 mln euro, co oznacza wzrost o niemal 13%. Z kolei zysk netto osiągnął poziom 26,2 mln euro.

Firma Sopro, producent innowacyjnych systemów chemii budowlanej, sfinalizowała zakup działki o powierzchni ponad 20 tys. metrów kwadratowych, położonej w sąsiedztwie dotychczasowego zakładu w Nowinach. W ramach inwestycji powstanie m.in. nowoczesna linia produkcyjna oraz doskonale wyposażone laboratorium badawczo-rozwojowe. Przedsięwzięcie, szacowane na ok. 10 mln złotych, pozwoli znacząco zwiększyć wolumen produkcji.

Firma Baumit, będąca w branży synonimem jakości i nowoczesności, już od ponad dekady nagradza najlepsze rozwiązania elewacyjne sygnowane jej technologią. Przy ich wyborze zawsze może liczyć na wsparcie znakomitych autorytetów. Kto tym razem wskaże zwycięzców? Znamy pełny skład Jury!

Powstał kolejny mural z wykorzystaniem produktów Farby KABE Polska.

Marka Remmers zdobyła I miejsce w kategorii „Profesjonalne oleje do tarasów” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI.

Festiwal "W samo południe", który odbył się w dniach 15-19 sierpnia, jest częścią projektu kulturalnego "Fred Zinnemann powraca do Rzeszowa".
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt