chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

24-25.03.2018 w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie, odbyły się Targi Twój Dom, Twój Ogród, na których to nie zabrakło firmy Blue Dolphin Tapes.

Marka RIGIPS wygrała plebiscyt popularności „Laur Konsumenta 2018” w kategorii: systemy suchej zabudowy. Respondenci odpowiadali na pytanie: „Które systemy suchej zabudowy uważa Pan/Pani na najlepsze i poleca innym?”. RIGIPS zdobył najwięcej głosów spośród 5 ankietowanych marek oferujących systemy suchej zabudowy.

Multipor, innowacyjny system do ociepleń od wewnątrz obiektów historycznych, otrzymał prestiżowe wyróżnienie Renowator 2018. Nagroda została wręczona podczas XVII Europejskiego Kongresu Informacji Renowacyjnej w Krakowie, największej konferencji dla konserwatorów zabytków w Polsce.

Już po raz dziesiąty redakcja magazynu Builder odznaczyła najwyższej jakości produkty i rozwiązania budowlane, które poprzez swoją innowacyjność wyznaczają kierunek rozwoju branży. Nagrody wręczono 27 marca br. podczas uroczystej gali TOPBuilder Awards 2018. Efektownego hattricka ustrzeliła firma Baumit, która zgarnęła aż trzy prestiżowe statuetki!

Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w kolejnym spotkaniu uczestników inicjatywy „Chcemy uczciwego budownictwa” zorganizowanym przez Murator Plus.

Ukazało się już nowe wydanie miesięcznika IZOLACJE, w którym radzimy m.in., jak wybrać farbę elewacyjną oraz jak naprawiać rysy i wzmacniać murowane ściany.

Zakończyła się kolejna edycja „Warsztatów małego majsterkowicza” z firmą Tikkurila. W trakcie zajęć, które przez trzy weekendowe dni odbywały się w Galerii Raj, tworzono szkatułki na wiosenne skarby. Ze specjalnie przygotowanych elementów dzieci i rodzice samodzielnie skręcali drewniane skrzyneczki, które następnie dekorowali kolorowymi farbami.

9-11 maja 2018 roku w Łochowie odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja ETICS, najważniejsze spotkanie branżowe polskiego sektora ociepleń i chemii budowlanej. Jego gospodarzem będzie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), które w tym roku połączy naukową debatę ze swoim 15-leciem. Konferencja będzie miała miejsce w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów.

17 marca 2018 r. odbyły się kolejne Targi Budowlane i wyposażenia wnętrz BUD-GRYF & Home w Szczecinie.

W Krakowie odbył się coroczny Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej. Podczas wydarzenia Caparol Polska, czołowy producent chemii budowlanej, zaprezentował farbę Histolith Sol-Silikat, wysokiej klasy zolowo-krzemianową farbę fasadową szczególnie polecaną na obiekty zabytkowe.

W dniu 21 marca 2018 roku Prezes Firmy Michał Czekaj odebrał nagrodę "Lidera Małopolski 2017". W tym roku odbyła się już XVIII edycja konkursu "Najlepsze Przedsięwzięcia Roku 2017 w Małopolsce - LIDER MAŁOPOLSKI".

Tikkurila Polska S.A. wzięła udział w Stockholm Furniture & Light Fair i opracowała nowe kolory godne uwagi.

14.03.2018 w Hotelu Narvil & Spa odbyła się kolejna edycja Targów Sieci Budowalnej w Serocku.

W dniach 19-20.03.2018 r. w Pałacu Wielopolskich Urzędu Miasta Krakowa odbył się XVII Europejski Kongres Informacji Renowacyjnej.

27 lutego firma Sto Sp. z o.o. podpisała z Politechniką Łódzką list intencyjny inaugurujący współpracę w sferze nauki i edukacji. Sto zaoferuje studentom możliwość odbycia płatnych staży i pomoc w przygotowaniu ich prac dyplomowych.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt