chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Marka CEKOL odniosła ogromny sukces w rankingu organizowanym przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM i została nagrodzona tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii Produkty do Gładzenia i Wyrównywania Ścian.

W dniach 6-7 czerwca b.r. pod hasłem przewodnim „Nowoczesne rozwiązania w budownictwie powszechnym” odbyło się X Śląskie Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości.

Dzięki projektowi 101 Murali Dla Krakowa i Budżetowi Obywatelskiemu miasta Krakowa elewacja Klubu Kultury Przegorzały zamieniła się w zwierzyniecką bajkę.

Już w czerwcu w naszej ofercie pojawi się nowy dodatek do jastrychu w płynie – UZIN AS 52 Liquid.

Przedstawiciele wiodących marek budowlanych, ośrodków akademickich oraz najzdolniejsi młodzi architekci wzięli udział w Gali Builder for the Future, podczas której nagrodzono zwycięzców Konkursu dla Młodych Architektów. Soudal tradycyjnie był jednym z Mecenasów wspierających program Builder For The Young Architects 2017/2018.

Primacol, marka skupiająca farby, chemię budowlaną oraz efekty do dekoracji wnętrz, zyskała nowego eksperta. Od czerwca bieżącego roku architekt Anna Maria Sokołowska będzie doradzać na kanałach Social Media marki.

Paweł Smędowski wielkim triumfatorem 5.Dębickiej Dziesiątki z Tikkurila, która odbyła się w minioną niedzielę, tj. 10 czerwca! Zawodnik klubu GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl nie tylko jako pierwszy przekroczył linię mety, ale dokonał tego w rekordowo krótkim czasie 32 minut i 6 sekund i 9 setnych sekundy, ustanawiając tym samym nowy rekord trasy.

Aplikacja CEMEX Go jest ulepszana dzięki opiniom klientów i zastosowaniu najnowszych technologii. CEMEX Go zapewnia doskonałą obsługę klienta, dostarczając mu nowe funkcjonalności. Platforma CEMEX Go jest obecnie dostępna na trzech kontynentach i obejmuje prawie 25 proc. klientów CEMEX-u na całym świecie.

Farby dekoracyjne marki Primacol Decorative otrzymały godło Top Marka w ogólnopolskim konkursie Laur Konsumenta 2018. Kapituła konkursu zwróciła szczególną uwagę i doceniła następujące produkty: Let’s shine, Silver Sand, Royal Silk i Farbę betonową. To farby, które mają już bardzo ugruntowaną pozycję na rynku i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców, tym bardziej więc miło, że zostały dostrzeżone w tak prestiżowym plebiscycie.

Marki Doliny Nidy wprowadziła do swojej oferty BIAŁĄ GIPSOWĄ GŁADŹ SZPACHLOWĄ OMEGA 20 kg w opakowaniu foliowym.

Być w oczach profesjonalistów marką pierwszego wyboru to marzenie wielu firm. Dla MAPEI Polska to rzeczywistość poparta wynikami jedenastu kolejnych rankingów Budowlana Marka Roku w kategoriach: „kleje do płytek” i „fugi”, prowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.

7 czerwca 2018 r. w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się Gala Wręczenia wyróżnień i tytułów: Złota, Srebrna i Brązowa Budowlanych Marka Roku 2018 oraz tytułów Champion Roku 2018.

W czwartek, 7 czerwca 2018, wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku. Podczas uroczystej gali, marka ATLAS, już po raz kolejny, otrzymała najważniejsze wyróżnienie – Złota Budowlana Marka Roku. Otrzymaliśmy także drugi, równie zaszczytny tytuł – Marki Przyjaznej Fachowcom. Nagrody w imieniu firmy Atlas odebrały Anna Durajska – Kierownik Mediów Społecznościowych i Branżowych oraz Anna Stolarek – Specjalista ds. Komunikacji Branżowej.

Tikkurila organizuje w całym kraju bezpłatne konsultacje z designerami dotyczące kolorów we wnętrzach. W ramach akcji do końca października 2018 roku zaplanowano ponad 70 spotkań, które obejmą 50 miast w Polsce. Konsultacje realizowane będą w czwartki, piątki i soboty w wybranych Studiach Koloru Tikkurila. Cały cykl zainauguruje spotkanie w Showroomie marki przy ul. Puławskiej 366 w Warszawie, które odbędzie się w sobotę 9 czerwca, w godzinach 10:00-15:00.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt