chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W drugim kwartale 2018 roku „SIPUR” kontynuował cykl prezentacji dla studentów wyższych uczelni.

Grupa Selena obniża temperaturę największego targu rybnego w Europie

Synthos S.A. planuje budowę nowej instalacji do produkcji XPS (polistyrenu ekstrudowanego), o rocznej wydajności 220 tys. m3. Obecnie trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia inwestycji i uzyskania pozwolenia na budowę. Instalacja powstanie w zakładzie produkcyjnym w Oświęcimiu.

Przedstawiciel „SIPUR” uczestniczył w konferencji dla projektantów i inżynierów budownictwa pt. „Wybrane aspekty z zakresu konstrukcji oraz fasad budynków wysokich i wysokościowych w odniesieniu do bezpieczeństwa konstrukcji, bezpieczeństwa pożarowego i certyfikacji LEED/ BREEAM”

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla marki CLOVERDALE Paint, ale przede wszystkim jej wiernych fanów. Kolor roku 2018 „Plume Grass”, kojarzony z delikatnie kołyszącą się na wietrze trawą, podkreśla nieustanny rozwój i elastyczność w reakcji na panujące trendy i zmieniające się potrzeby Klientów.

Portal eFachowiec wydał nowy katalog specjalny poświęcony systemom balkonowym i tarasowym. Dodatkowo wydanie jest w pakiecie z kwartalnikiem Okno - idealny zestaw dla architektów i projektantów.

Związek „SIPUR” był jednym ze sponsorów kolejnej edycji Konferencji Naukowo-Technicznej „Ochrona Budowli przed Wilgocią i Wodą Naporową”.

Powstaje kolejny mural z wykorzystaniem produktów Farby KABE Polska.

Przedstawiciel „SIPUR” wziął udział w corocznym spotkaniu branży tworzyw sztucznych, które tradycyjnie odbyło się w Kielcach w przeddzień rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy ”PLASTPOL”.

Dnia 02.08.2018 w godzinach 07:00 - 12:00 na terenie firmy (ul. Foluszowa 112; Zielona Góra) odbędzie się Śniadanie z firmą FAST.

Jak co roku Związek „SIPUR” był jednym ze sponsorów spotkania miłośników fizyki budowli, które w ośrodku „Cottonina” zorganizował Zakład Fizyki Budowli i Komputerowych Metod Projektowania Politechniki Wrocławskiej.

Przedstawiciele „SIPUR” uczestniczyli w piątej konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń.

Parasole we wszystkich odcieniach tęczy zawisły nad jedną z ulic na tarnowskim Starym Mieście. Kolorowa dekoracja przyciąga wzrok przechodniów, a jednocześnie chroni przed słońcem i deszczem, zachęcając tym samym do spacerów. Kolorowa instalacja z parasolek to pomysł tarnowskiej Galerii Twórczości Artystów Niepełnosprawnych - Aniołowo, który wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA.

W sobotę, 7 lipca 2018 roku, rusza 105 wyścig kolarski Tour de France. Zawodnicy przejadą 3351 km podzielonych na 21 etapów. Start zaplanowano w sobotę w Noirmoutier-en-l’Île fo Fontenay-le-Comte, departament Wandea, a metę 29 lipca tradycyjnie w Paryżu. Polskim debiutantem w tegorocznym wyścigu jest doświadczony kolarz Tomasz Marczyński z grupy Lotto Soudal.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt