chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W dniach 17-18 września br. odbyła się II Słupska Konferencja Renowacji Zabytków.

W dniach 11-12.09.2018r. Blue Dolphin uczestniczył w 4 Jesiennych Targach Grupy PSB w Hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej.

Dzięki muralowi kamienica zyskała oryginalny wygląd i stała się powodem do dumy oraz elementem integrującym mieszkańców.

II kwartał zamykający pierwsze półrocze 2018 to kontynuacja trendu utrzymującego się od początku roku.

Centrum Promocji Lasów Państwowych Goraj - Zamek Masztalarnia to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostało zaprojektowane w taki sposób, by idealnie spełniało swoją podstawową rolę – miejsca, w którym odbywają się różnorodne wydarzenia: biznesowe spotkania, konferencje, wystawy czy targi.

Pierwsza pracownia otwarta!

Czy podwyżka płacy minimalnej wpłynie negatywnie na rynek budowlany? A może jej negatywny wpływ zostanie zniwelowany przez ulgę termomodernizacyjną?

Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym, jak i inżynieryjnym. Po I poł. 2018 roku produkcja budowlano-montażowa osiągnęła wartość bliską 39,1 mld PLN, a więc o 26,3% więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Tak spektakularne wzrosty, w pierwszych miesiącach br., w największym stopniu determinowane były przez budownictwo inżynieryjne i związaną z nim intensyfikację projektów współfinansowanych z perspektywy budżetowej UE na lata 2014-2020.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA po raz drugi w historii została uhonorowana statuetką Orła „Wprost”. Uroczysta gala, podczas której nagrodzone zostały spółki z Podkarpacia, odbyła się 10 września br. w Rzeszowie.

Z okazji 40-lecia wpisania historycznego centrum Krakowa na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Sekcja Konserwacji Dzieł Sztuki Okręgu Krakowskiego ZPAP oraz Krakowskie Forum Kultury i Fundacja Art Forum zorganizowały cykl wydarzeń, rozpoczęty w dn. 3 września br. wernisażem wystawy „Dzieło Konserwatorskie”.

Na początku września br. odbyły się Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim - Regatta Build Cup 2018.

II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na podobnej targach.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setnej rocznicy powstania Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach zorganizowana zostanie wystawa El Greca w Polsce. Wystaw odbędzie się w dniach 04.X. do 31.XI. 2018 r.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt