chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Z dniem 3 września firma Ceresit wprowadziła do sprzedaży nową odsłonę fugi Ceresit CE 40 Color Perfect.

Od września tego roku dostępna jest nowa bezpłatna usługa Leca – „Pogotowie projektowe”. Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia naszych doradców technicznych. Wystarczy do nas napisać lub zatelefonować. Ekspert Leca skontaktuje się z projektantem w ciągu 24 godzin, a w razie potrzeby również do niego dojedzie. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: doradca@leca.pl oraz numerami telefonów: 505 172 083 lub 505 172 082.

25 października 2018 w Legnicy, przy ul. Jaworzyńskiej 287, odbędzie się pierwsze szkolenie otwarte dla początkujących

Już w najbliższą niedzielę 09.09.2018 r. w Strefie Kultury w Katowicach, odbędzie się kolejny 10 Festival Dizwnie Fajne - MIĘDZYGALAKTYCZNY ZLOT SUPERBOHATERÓW.

Selena wdraża globalnie nowoczesne oprogramowanie Microsoft

Dobre wyniki biznesowe dla Grupy Śnieżka.

Drema Dzieciom to idea, której przyświeca szczytny cel. Przez 4 dni trwania targów Drema w Poznaniu (11-14 września 2018 roku) w ramach tego projektu działają pokazowe fabryki mebli. Wszystkie wykonane produkty są przekazywane na cele charytatywne.

Eksperci z Global Aesthetic Center AkzoNobel po raz szesnasty wybrali kolor, który będzie królował w kolejnym roku. Po wnikliwej analizie globalnych trendów i przeprowadzeniu badań, kolorem roku 2019 ogłosili ciepły, bursztynowy odcień Spiced Honey.

Zakończyły się zawody konne fischer Strzegom Summer Tour 2018. Uczestnicy tego sportowego widowiska mogli podziwiać ponad 300 koni oraz wybitnych jeźdźców walczących na hipodromie w Morawie k. Strzegomia. Ambasador Grupy fischer, Michael Jung, stanął na najwyższym miejscu podium w jednej z czołowych dyscyplin.

Firma i marka Cekol została sponsorem i partnerem kolejnej dyscypliny sportu, postanowiliśmy wesprzeć zawodników Rugby Club Lechia Gdańsk. Umowa została zawarta z końcem sierpnia na czas obecnych rozgrywek, z perspektywą przedłużenia. Logo naszej marki obecne będzie na stadionie podczas meczów w Gdańsku, a w przyszłości również na strojach sportowców.

Tej jesieni... zupełnie wyjątkowa! Sopro przygotowało nie dwa, a trzy tematy szkoleń, zapraszając do współpracy znakomitych Partnerów.

Silikony i pianki Tytan Professional - wiodącej marki Seleny, światowego lidera w segmencie pian poliuretanowych, już po raz kolejny zostały wybrane przez respondentów jako najlepsze w swojej kategorii w ogólnopolskim rankingu konsumentów. To potwierdzenie wysokiej pozycji oraz niesłabnącego zaufania, jakim Tytan cieszy się wśród wykonawców.

SKAŁA produkuje farby do wnętrz przeznaczone zarówno dla odbiorców przemysłowych, profesjonalnych malarzy jak i amatorów. Doświadczenie związane z produkcją farb połączono z innowacyjnymi technologiami, normami oraz wymogami ochrony środowiska.

Dla wielu Polaków lato to nie tylko czas na urlop i wypoczynek, ale również remont domu czy mieszkania. Ekipy budowlane mają zajęte terminy na wiele tygodni do przodu, a zleceniodawcy powierzają im coraz większy zakres czynności. Jeśli bowiem Polak zabiera się za remont mieszkania, to najczęściej zależy mu na zrealizowaniu kompleksowych prac w wielu pomieszczeniach i na dużej powierzchni.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt