chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

Czy wybrać szary styropian czy biały, jakie są zalety ocieplania styropianem, jak zadbać o czyste powietrze?

Godzina dla Ziemi to inicjatywa organizacji World Wildlife Fund (WWF), która rozpoczęła się w 2007 roku od gaszenia świateł w Sydney, w Australii. Obecnie w akcję włączają się setki milionów ludzi na całym świecie, na jedną godzinę wyłączane są również iluminacje ponad 10,000 znanych obiektów na całej ziemi.

Inwestycja o wartości 8 mln zł w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK"

Dwie inicjatywy Śnieżki – „Koloratorium” i „Dziecięcy świat w kolorach” – zostały zaprezentowane w tegorocznej, 17. edycji raportu Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki, którego autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Inwestycja o wartości 8 mln zł w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK"

W dniach 20-23 marca 2019 odbyły się w Kolonii Międzynarodowe Targi Farb, Projektowania Fasad i Architektury Wnętrz (FAF = Farbe, Ausbau & Fassade).

Dla kogo trzynastka okaże się szczęśliwa?

Laur Klienta to przyznawana od kilkunastu lat nagroda dla najpopularniejszych i najwyżej cenionych na polskim rynku marek i produktów. Firma Botament w tegorocznym plebiscycie została uhonorowana Złotym Laurem Klienta, co – zdaniem przedstawicieli firmy – stanowi głośne potwierdzenie tego, że droga obrana przez nagrodzone przedsiębiorstwo jest właściwa.

W 2018 roku Grupa Kapitałowa Śnieżka osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 586,8 mln zł, czyli o 3,9% wyższe niż przed rokiem.

W pierwszym kwartale 2019 roku „SIPUR” kontynuował cykl prezentacji dla inżynierów i studentów wyższych uczelni.

Podczas ostatniego Zgromadzenia Ogólnego w Krakowie członkowie „SIPUR” podjęli decyzję o przyjęciu do Związku od dnia 1 stycznia 2019 trzech nowych firm:

Targi Twój Dom Twój Ogród odbyły się w Ostródzie w dniach 23-24.03.2019

22 – 24 marca w Lublinie odbyły się Targi LUBDOM

Dzięki całej kampanii CEMEX ma nadzieję na poprawę świadomości pieszych na temat zagrożeń w ruchu drogowym oraz pragnie propagować bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie kierowców, pieszych i pozostałych uczestników ruchu na drogach.

W Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się już po raz 4. Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt