chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

W czwartym kwartale 2018 roku przedstawiciele Związku „SIPUR” kontynuowali spotkania ze studentami wyższych uczelni.

Powstał kolejny mural z wykorzystaniem produktów marki Farby KABE.

„Materiały i Technologie Energooszczędne – Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym”

Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w kolejnym, szóstym już, spotkaniu branży chemii budowlanej, którego tradycyjnym organizatorem było EPS Media, wydawca dwumiesięcznika „Chemia i Biznes”.

Tradycyjnie odbyła się także dyskusja przy okrągłym stole z Wojewódzkimi Inspektorami.

Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w kolejnym spotkaniu zorganizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, które w całości było poświęcone programowi "Dostępność Plus".

Konkurs na najlepszą aranżację elewacji

Podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku członkowie "SIPUR" podjęli decyzję o przyjęciu od 1 stycznia 2019 trzech nowych firm:

Związek „SIPUR” był jednym z patronów honorowych konferencji „12. Dni Oszczędzania Energii”. 

Placówki szkolne, które nie przystąpiły jeszcze do programu wciąż mogą to zrobić – rejestracja została przedłużona do 13 stycznia 2019 roku.

Przedstawiciel "SIPUR" uczestniczył w kolejnej edycji konferencji Monitoring Rynku Budowlanego zorganizowanej wspólnie przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynku oraz Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa, pod honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Mocowania fischer po raz kolejny udowodniły swoją moc – tym razem w Indiach.

8 edycja Turnieju już za nami!

W dniach 14-19 stycznia 2019 r. w Monachium odbędą się jedne z największych targów budowlanych, materiałów i systemów BAU Munchen.

Tradycyjnie na początku roku akademickiego odbyło się na Politechnice Poznańskiej podsumowanie konkursu na najlepszą prace dyplomową I i II stopnia, którego organizatorem jest Związek „SIPUR” oraz z PZITB koło nr 4 przy PP.
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt