chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
sposób wyświetlania:
Najnowsze wiadomości z branży

METROPOLITAN AF 690 - relaksujący, opanowany, elegancki i wyrafinowany.

Wyścig o miano „Fasady Roku 2018” wystartował 1 kwietnia br. i jest już dwunastą odsłoną projektu zainicjowanego w 2007 r. przez firmę Baumit.

CEMEX Go jako rozwiązanie dostępne na wielu urządzeniach

Jedyne spotkanie przedstawicieli polskiej branży gumowej w naszym kraju.

Soudal, światowy lider branży chemii budowlanej, od 2015 roku jest sponsorem tytularnym jednej z najlepszych zawodowych grup kolarskich na świecie - Lotto Soudal.

Klasztor Dominikański Tarnobrzegu to kolejny obiekt, który wpisujemy na listę referencyjną Farby KABE.

Jednym z punktów imprezy były warsztaty malarskie dla dzieci pt. „ABC sztuki miejskiej, czyli jak powstają murale” zorganizowane przez Tikkurila...

Badanie realizowane w ramach projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmuje wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku.

Organizacja ta zrzesza obecnie 31 podmiotów stanowiących ok. 80% polskiego rynku ociepleń. To jedno z czołowych stowarzyszeń branżowych działających w polskim sektorze budowlanym.

Grupa PSB Handel S.A. śledzi ceny wiodących materiałów dla budownictwa oraz domu i ogrodu, co pozwala obserwować zmiany trendów, które oddaje wykres.

Warsztaty z Tikkurila na stałe wpisały się w kalendarz dębickich wydarzeń dedykowanych dla dzieci i rodziców.

Kalkulator Łączników SSO jest pierwszym narzędziem o takim zakresie analityczno-obliczeniowym

System SENSE Monitoring to inteligentna platforma do sprawnego zarządzania problemami dachów płaskich, takich jak przecieki i nasiąkanie izolacji, spiętrzenia wody przy zatkanych wpustach czy nadmierna warstwa śniegu.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Wiadomości

Pozostałe wiadomości
Targi
Nagrody
Rankingi
Kampanie
Inwestycje
Festyny
Certyfikaty
Ogłoszenia
Szkolenia
Konkursy
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt