chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Impregnat do drewna ogrodowego DREWNOKOLOR od Lakmy

Impregnat do drewna ogrodowego DREWNOKOLOR od Lakmy

09.05.2016
Najnowszy produkt w ofercie LAKMY charakteryzuje się głęboką penetracją surowego drewna, zapewniając jego długotrwałą ochronę i dekorację. Produkt, ze względu na swoją kolorystykę, przeznaczony jest głównie do impregnacji galanterii ogrodowej dla dzieci jak np. piaskownice, domki, huśtawki.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Impregnat do drewna ogrodowego DREWNOKOLOR dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dyspersji akrylowo–alkidowej i pigmentów nieorganicznych idealnie wnika w podłoże, nadając mu intensywny i trwały kolor. Dodatkowo nie podnosi włókien i szybko wysycha.

Produkt przeznaczony jest do ochrony i dekoracji elementów drewnianych i drewnopodobnych stosowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szczególnie zalecany jest do malowania przydomowych drewnianych akcesoriów ogrodowych takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, domki dla dzieci, ławki, donice, pergole itp.
REKLAMA:


Dane techniczne:


Ilość warstw: 2-3;
Wydajność: 10-12 m2 /litr przy jednokrotnym malowaniu;
Kolorystyka: czerwony, żółty, zielony, niebieski;
Pojemność opakowania: 0,8 l;
Cena: od 16,90 zł netto za szt.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.6)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt