chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » I miejsce - „Laur Konsumenta 2016” dla Austrotherm

I miejsce - „Laur Konsumenta 2016” dla Austrotherm

27.04.2016
I miejsce w programie konsumenckim „Laur Konsumenta 2016” i nagroda w kategorii „Producenci styropianu” dla lidera jakości wśród polskich producentów styropianu, marki Austrotherm.

Chemia budowlana - fot. Austrotherm
fot. Austrotherm
Zaufanie Klientów do marki to największe wyróżnienie, jakim może poszczycić się firma i jej produkty. Jest to niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najważniejsze gremium – obecnych i potencjalnych Klientów. Ich zdanie jest dla nas największą wartością. Złoty Laur Konsumenta przyznawany jest najwyżej cenionym markom oraz produktom i stanowi wyraz uznania i popularności. Nagroda potwierdza również mocną pozycję firmy Austrotherm, dużą rozpoznawalność marki, a przede wszystkim wysoką ocenę oferty w stosunku do konkurencji.

Austrotherm to tak jak Laur Konsumenta symbol jakości. O tym przekonują się każdego dnia Klienci, którzy wybierają produkty naszej marki. Zawsze otrzymują styropian najwyższej klasy, o niezawodnej i powtarzalnej jakości.
Przeczytaj również: Firma Austrotherm liderem branży
Autor: Austrotherm - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Austrother
Nowości z firmy Austrotherm
Czytelnia firmy Austrotherm
Poradnik firmy Austrotherm
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt