chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Statuetka dla Tynku kwarcowego Francesco Guardi

Statuetka dla Tynku kwarcowego Francesco Guardi

21.04.2016
Na targach BUD-GRYF Szczecin firma Lakma wróciła ze statuetką w konkursie „Wyróżniony wyrób” organizowanym dla wystawców targowych.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Przyznano w nim dwa medale i dwa wyróżnienia. Jeden z medali trafił do firmy Lakma za dekoracyjny Tynk kwarcowy Francesco Guardi. To kolejne wyróżnienie produktu przez branżę i potwierdzenie jego najwyższej jakości przy zachowaniu wyjątkowych walorów estetycznych.

Cieszymy się, że zalety naszego produktu zostały dostrzeżone i docenione podczas targów BUD-GRYF. Nagroda dla tynku kwarcowego Francesco Guardi jest potwierdzeniem naszej nieustannej dbałości o najwyższą jakość produktu, która wpływa na satysfakcję i zaufanie klientów. – mówi Bartłomiej Cholewa z firmy LAKMA SAT.
Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Lakma
Nowości z firmy Lakma
Czytelnia firmy Lakma
Poradnik firmy Lakma
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt