chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Marcin Puczyński Menagerem Roku

Marcin Puczyński Menagerem Roku

23.03.2016
Już po raz 4. Kapituła wybrała zwycięzców plebiscytu „Menedżer Roku” organizowanego dorocznie w województwie kujawsko-pomorskim. Wśród laureatów znalazł się przedsiębiorca z powiatu aleksandrowskiego Marcin PUCZYŃSKI, współwłaściciel firmy Astex Puczyńscy Tynki Kleje Farby w Otłoczynie (gmina Aleksandrów Kujawski).

Chemia budowlana - Prezes firmy Astex Puczyńscy Tynki Kleje Farby Marcin Puczyński, Fot. Astex Puczyńscy Tynki Kleje Farby
Prezes firmy Astex Puczyńscy Tynki Kleje Farby Marcin Puczyński, Fot. Astex Puczyńscy Tynki Kleje Farby
To nie pierwsze osiągnięcie Marcina Puczyńskiego, jako współwłaściciela rodzinnej firmy. W latach 2008 i 2012 zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Pracodawca -Organizator Pracy Bezpiecznej”, organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy, w 2012 roku trzecie miejsce w konkursie „Biznesmen Roku”. W latach 2013, 2014, 2015 spółka uzyskała certyfikat „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

- Należymy do branży chemii budowlanej od lat specjalizując się w produkcji materiałów niezbędnych do wykańczania budowy domów, prowadzenia remontów obiektów, pomieszczeń itp. – mówi Marcin Puczyński. – O tym że firma stale rozwija się świadczyć może stały wzrost zatrudnienia. W 2000 roku pracowało nas kilka osób, teraz zatrudniamy około czterdziestu. ASTEX Puczyńscy jest już firmą rozpoznawalną na dużym, bogatym i co ważne konkurencyjnym rynku materiałów budowlanych. Rynku. Od lat konsekwentnie realizujemy cel jaki sobie postawiliśmy: mamy być najlepszą firmą w branży, choć oczywiście nie musimy być najwięksi. Nie aspirujemy do roli potentata, bo jesteśmy firmą rodzinną, nie posiadającą takich możliwości finansowych, jak działające dziesiątki lat, z kapitałem zagranicznym. Chcemy jednak poprzez jakość swoich wyborów być najlepsi.
REKLAMA:


Kluczowe dla rozwoju firmy były inwestycje, które pozwoliły na wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów chemii budowlanej oraz utrzymanie produkcji tradycyjnych wypraw tynkarskich tradycyjnych. W 2008 roku w ASTEX Puczyńscy rozbudowano linię linię do produkcji tynków silikonowych i akrylowych oraz tynków mozaikowych, w 2010 roku linię do produkcji zapraw klejowych do systemu ASTEX MINERAL TERM. Stale ponoszone są kwalifikacje pracowników produkcyjnych, biurowych oraz handlowców poprzez różne szkolenia. Firma wiele robi na rzecz lokalnego środowiska.

Autor: Astex - Puczyńscy - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Astex - Pu
Nowości z firmy Astex - Puczyńscy
Czytelnia firmy Astex - Puczyńscy
Poradnik firmy Astex - Puczyńscy
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt