chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » wiadomości » Katalog Produktów 2016 - Baumit

Katalog Produktów 2016 - Baumit

01.03.2016
Firma Baumit od lat pełni rolę swoistego nawigatora w polskim budownictwie, nie ustając przy tym w staraniach, by ludzie mieszkali ładniej, zdrowiej i oszczędniej. Odzwierciedleniem tych dążeń są pomysły z przyszłością zaprezentowane w ofercie na 2016 rok.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Katalog Produktów Baumit 2016 powstał z myślą o partnerach handlowych, wykonawcach, inwestorach, architektach i wszystkich osobach poszukujących nowoczesnych materiałów budowlanych wysokiej jakości, które ułatwią proces budowy, przyspieszą pracę, a w razie potrzeby wydłużą sezon wykonawczy. To również znakomite kompendium wiedzy o produktach, które pomogą obniżyć rachunki za ogrzewanie i poprawią komfort życia, wpływając korzystnie na mikroklimat pomieszczeń. W nowym katalogu firma Baumit prezentuje niezwykle szeroki wachlarz produktów elewacyjnych, systemów ociepleń, tynków maszynowych oraz produktów do płytek, wraz z ich charakterystyką techniczną i funkcjonalną. Tradycyjnie, jak co roku, producent przygotował szereg nowości, a wśród nich rozwiązania nowej generacji, które mogą zrewolucjonizować pracę wykonawców na wielu płaszczyznach, pozytywnie wpływając na finalny efekt, koszty i czas prac remontowych.

Katalog produktowy Baumit obowiązuje od 01.03.2016 i jest dostępny online na stronie marki.
Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.5)

Jesteś w dziale:

Wiadomości

Inne wiadomości z firmy Baumit
Nowości z firmy Baumit
Czytelnia firmy Baumit
Poradnik firmy Baumit
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt